Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension

Rozšírte možnosti Nesting and Fabrication, vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 1.410 € na rok (bez DPH)

Čo sú to rozšírenia Fusion 360 Extensions ?

Rozšírenia sú zoskupením schopností, ktoré je možné pridať do Fusion 360 a poskytnúť tak ďalšie funkcie a následné výhody pre používateľov. Prístup k rozšíreniam Fusion 360 je poskytovaný prostredníctvom Tokenov alebo klasického predplatného.

Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension

Rozšírenie Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension vám umožní optimalizovať a automatizovať procesy nesting a odblokovať pokročilé možnosti Nesting & Fabrication na vytváranie optimalizovaných a asociatívnych viaclistových rozložení pre plechové a neplechové diely pri príprave na rezanie na CNC strojoch.

Automatizácia Nesting

Optimalizujte výťažok materiálu pomocou automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Plne integrované

Generujte nastavenia, dráhy nástroja a NC kód priamo vo Fusion 360.

Zvýšte efektivitu 

Vytvárajte prispôsobiteľné správy, vkladajte diely z viacerých dokumentov a určujte obmedzenia rotácie dielov.

Vlastnosti

Rozšírte možnosti Nesting and Fabrication, vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Príprava Nestingu– rýchlo pripravte svoj model na nesting a nastavte parametre nestingu podľa materiálu pre optimálne využitie zásob.

Porovnajte a zostavte – Nakonfigurujte a zobrazte kľúčové metriky, ako sú náklady, spotreba materiálu a veľkosť zásobníka pre predchádzajúce rozhodnutia týkajúce sa ponuky zákazky a nákupu.

Výroba – Vytvorte dráhy nástroja na pohon rôznych strojov pomocou plne integrovaného a ľahko použiteľného CAM.

Novinky z CAD engineering

Flash Promo AutoCAD

Využite Flash Promo, kým je ešte čas. Ušetrite 15% na licenciách AutoCAD LT/ LT for Mac Revit LT Suite AutoCAD Fusion 360 Podmienky akcie platnosť

Vault Update 2024

Vault 2024 Update Nové funkcie, tipy, skratky, funkčnosť a viac. Vault Professional 2024 Tak ako každý rok, Autodesk prišiel s vylepšeniami a novými funkciami. Prinášame

CadMouse Compact Wireless s 50% zľavou

Akcia až 50%! Až 50% akcia na bezdrôtovú kompaktnú myš CadMouse Compact Wireless! Teraz je dostupná len za 49,- €/ks bez DPH! (+poštovné a balné) Viac

Inventor Update 2024

Inventor Professional 2024 Update Nové funkcie, tipy, skratky, funkčnosť a viac. Inventor Professional 2024 Grafické vylepšenia – Pohľady v reze rozšírené o:  Obrátenie  Pohyb  Rotáciu

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter