Autodesk Access nahradzuje Autodesk Desktop App

O čo ide?

15. marca 2023 Autodesk Access nahradí počítačovú aplikáciu Autodesk Desktop Application (ADA), ktorá poskytuje základy pre budúce funkcie, ktoré viac ako kedykoľvek predtým uľahčujú správu nových aktualizácií produktu.

Aplikácia Autodesk Access bola vytvorená s ohľadom na dôveru, zabezpečenie a možnosť voľby a ponúka množstvo výhod, vrátane nasledujúcich:

  • Prístup k aktualizáciám, novým funkciám a opravám chýb, ktoré vám umožnia zachovať si produktivitu bez toho, aby došlo k zásahu do vašich pracovných postupov
  • Lepšia kontrola nad skúsenosťami užívateľov s aktualizáciami
  • Vyššie zabezpečenie a lepší výkon
 

Postup aktualizácie na Autodesk Access

  • Ak momentálne máte aplikáciu Autodesk Desktop App alebo nový produkt nainštalujete 15. marca alebo neskôr, automaticky získate aplikáciu Autodesk Access.
  • Od 15. marca si môžete aplikáciu Autodesk Access stiahnuť tu.

Dôležité upozornenie

Po inštalácii aplikácie Autodesk Access môžu používatelia inštalovať aktualizácie, ak majú oprávnenie správcu. Ak chcete zabrániť užívateľom v ručnej inštalácii aktualizácií  prostredníctvom programu Access, použite nasledujúci kľúč registra. Tento krok odporúčame vykonať do 15. marca. Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť tento kľúč pre používateľa, nájdete v tomto článku podpory.

Vytvorte nový kľúč v priečinku HKCU/Software/Autodesk/ODIS.
Názov kľúča: DisableManualUpdateInstall
Hodnota DWORD: 1

Naším cieľom je poskytovať skvelé transparentné prostredie pre aktualizácie. Ide o prvý krok na napínavej ceste, ktorá zákazníkom umožňuje ľahko riadiť a získať prístup k novým funkciám produktu.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter