Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

 

cena: 3.110 €/rok

Varianty: ročný, 3-ročný prenájom
Mám záujem

Portfólio produktov, umožňuje zastrešiť kompletný proces od návrhu cez tvorbu modelu, jeho testovanie, simulácie, vizualizácie až po priame zadanie do výroby. Jednotlivé špecializované aplikácie umožnia maximalizovať pridanú hodnotu využívania tohto softvérového balíka.

V PDM Collection  je až 23 rôznych aplikácií, pričom nosnou je Inventor Proffesional.  Verzia Professional umožňuje vykonávať pevnostné analýzy MKP a dynamické simulácie, obsahuje modul káblových zväzkov a potrubných trás a modul na odlievanie plastov.

Samozrejmosťou v balíku je plná verzia  AutoCAD (including specialized toolsets) so všetkými modulmi (Electrical, Mechanical, Plant 3D …), 3ds Max a ďalších. Balík obsahuje aj simulačný a výpočtový softvér Inventor Nastran, špeciálny solver na rôzne typy pevnostných a dynamických simulácií a analýz, založených na metóde konečných prvkov.

Tiež obsahuje Inventor CAM – modul na CAM obrábanie (až po 5-osé frézovanie) a generovanie NC kódov priamo z digitálnych prototypov z Inventoru a tiež ďalšie aplikácie.

Sada obsahuje i nástroj pre správu dát Vault, ktorý vám umožní zlepšiť spoluprácu a získať väčšiu kontrolu nad procesmi výroby produktu.

Viac informácií o PD&M Collection pre MFG

Kompletné zloženie balíka:

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter