3ds max

3ds Max

 3ds Max je svetovo najrozšírenejším animačným a vizualizačným programom. Je určený pre tvorbu vizuálnych efektov, animáciu postáv a tvorbu počítačových hier. Jeho verzia 3ds Max Design je pre architektonické a dizajnérske vizualizácie a animácie.

Riešenie pre:

Profesionálne vizualizácie

Program Autodesk 3ds Max (predtým “3D Studio MAX” a “3D Studio”) je svetovo najrozšírenejším animačným a vizualizačným programom. Je určený pre tvorbu vizuálnych efektov, animáciu postáv a tvorbu počítačových hier. Jeho verzia 3ds Max Design je pre architektonické a dizajnérske vizualizácie a animácie. Ponúka interaktívne prostredie, rýchly rendering. Plne prispôsobiteľná a otvorená architektúra poskytuje tvorivú slobodu. Pre 3ds Max je k dispozícii rozsiahla knižnica doplnkových plug-inov ďalších vývojárov.

Celosvetovo bolo len do roku 2006 predaných cez 300 000 licencií a viac než 50% všetkých animačných pracovísk je vybavených práve programom 3ds Max. Mezi užívateľov 3ds Max patria napríklad spoločnost Accolade, Core Design, DreamWorks, Westwood, Lion Head Studios.

Renderovanie scén vo vysokej kvalite

Integrovaný renderovací modul Arnold ponúka plnohodnotný zážitok a dokáže spracovať aj zložitejšie postavy, scény a efekty.
• Vďaka centralizovaným kreatívnym nástrojom pre interaktívne kombinovanie osvetlenia, korekcií farieb a efekty šošovky v renderovanom obrázku ušetríte čas.
• Intuitívne ovládacie prvky a užívateľsky prívetivé prostredie vám umožňuje pracovať rýchlejšie
• Vysoko kvalitné renderované obrázky a ich variácie budete môcť opakovať a vytvárať rýchlejšie

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Rýchlejšia práca a dodržovanie termínov vďaka aplikácií 3ds Max

Aplikácia 3ds Max umožňuje zautomatizovať pracovné postupy a ponechať vám viac času na vlastnú kreativitu.
• Využitie 3ds Max ako výpočtového modulu k nastaveniu produkcie obsahu
• Rozšírenie vstavaných pracovných postupov pomocou prístupných rozhraní API
• Zvýšenie produktivity urýchlením manuálnych krokov

Kto môže využiť 3ds max vo svojej praxi?

Program 3ds Max je určený  pre architektov, dizajnérov, nábytkárov, vývojárov počítačových hier, filmový priemysel, simulácie, atď. Umožňuje flexibilné animácie postáv, deformačné efekty a mnoho ďalších funkcií.

3ds Max je plne kompatibilný s inými aplikáciami firmy Autodesk –  ako napríklad s AutoCAD,  Inventor,  AutoCAD, Revit, Civil 3D a iné. Pracuje priamo s formátom DWG, DXF, FBX, a ďalšími.

Vykreslenie motora zvýrazňujúce vzájomný vzťah komponentov v co-operácií Autodesk Inventor s 3ds Max

Návod na inštaláciu

Novinky

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Akcia na 3DCONNEXION

Akcia na produkty 3DCONNEXION Akcia platí len do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. 1. 3D

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter