3ds Max

Program Autodesk 3ds Max (predtým “3D Studio MAX” a “3D Studio”) je svetovo najrozšírenejším animačným a vizualizačným programom. Je určený pre tvorbu vizuálnych efektov, animáciu postáv a tvorbu počítačových hier. Jeho verzia 3ds Max Design je pre architektonické a dizajnérske vizualizácie a animácie. Ponúka interaktívne prostredie, rýchly rendering. Plne prispôsobiteľná a otvorená architektúra poskytuje tvorivú slobodu. Pre 3ds Max je k dispozícii rozsiahla knižnica doplnkových plug-inov ďalších vývojárov.

Celosvetovo bolo len do roku 2006 predaných cez 300 000 licencií a viac než 50% všetkých animačných pracovísk je vybavených práve programom 3ds Max. Mezi užívateľov 3ds Max patria napríklad spoločnost Accolade, Core Design, DreamWorks, Westwood, Lion Head Studios.

Kto môže využiť 3ds max vo svojej praxi?

Program 3ds Max je určený  pre architektov, dizajnérov, nábytkárov, vývojárov počítačových hier, filmový priemysel, simulácie, atď. Umožňuje flexibilné animácie postáv, deformačné efekty a mnoho ďalších funkcií.

3ds Max je plne kompatibilný s inými aplikáciami firmy Autodesk –  ako napríklad s AutoCAD,  Inventor,  AutoCAD Revit, Civil 3D a iné. Pracuje priamo s formátom DWG, DXF, FBX, a ďalšími.

Systémové požadavky pre 3ds Max

Autodesk 3ds Max je otvorená, 64-bitová objektová aplikácia optimalizovaná pre platformu Windows 10, Windows 8, Windows 7. Plne podporuje multithreading, OpenGL a DirectX.

Prihláste sa na odber noviniek

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.