Fusion Extensions

Všetky rozšírenia Fusion

Rozšírenia sú zoskupením schopností, ktoré je možné pridať do Fusion a poskytnúť tak ďalšie funkcie a následné výhody pre používateľov. Prístup k rozšíreniam Fusion je poskytovaný prostredníctvom Tokenov alebo klasického predplatného

Simulation Extension

je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte. Simulation extension tiež podporuje prístup ku generatívnemu navrhovaniu.

Manufacturing Extension

zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely. Tiež podporuje nesting a aditívne obrábanie

Fusion Signal integrity
Signal Integrity Extension

je simulačná služba poháňaná technológiou Ansys, ktorá odomkne pohľad na dopady návrhu PCB na výkon prostredníctvom informácií o dĺžke signálu, impedancii, indukčnosti, odpore, oneskorení a ďalších.

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter