Revit

Najpoužívanejší nástroj BIM pre stavebníctvo na svete.

Produktový rad spoločnosti Autodesk zahŕňa softvér Autodesk Revit (predtým rozdelený na Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP) od roku 2002 – osvedčené, kompletné riešenie BIM na navrhovanie stavieb – od architektonických návrhov, hmotových a koncepčných štúdií, cez konštrukcie a technická zariadenia budov až po podrobné stavebné výkresy a výkazy.

Softvér Autodesk Revit je kľúčový v tom, že umožňuje, aby sa metodológie BIM (Building Information Modelling) stali bežnou súčasťou najnáročnejších stavebných projektov na celom svete.

Mnohé úspešné projekty využívajúce metodiky BIM jasne preukázali výhody prijatia a BIM sa ukázal ako výnimočne výhodný počas väčšiny životného cyklu stavebných projektov aj mimo neho.
Pomocou softvéru Autodesk Revit môžu architekti, inžinieri a stavební profesionáli vytvárať informačne bohaté modely na vytvorenie pracovných postupov BIM; to všetko pri efektívnej spolupráci s cieľom dodať vysokokvalitné projekty načas s minimálnymi alebo žiadnymi chybami.
Ako špičkový produkt v odvetví obsahuje Revit sortiment nástrojov a funkcií pre širokú škálu disciplín – architektonické, konštrukčné, MEP a ďalšie, ktoré používateľom umožňujú efektívne plánovať, navrhovať, konštruovať a riadiť všetky dostupné projekty.

Funkcie
Stavebné modelovanie
Získajte konštrukčný prehľad z dizajnových modelov. Rozdeľte a upravte vrstvy stien a betónové zálievky a pripravte dielenské výkresy na výrobu.

Generatívny dizajn
Rýchlo vytvorte alternatívy dizajnu na základe cieľov a obmedzení, ktoré definujete. Dostupné výhradne pre predplatiteľov AEC Collection.

Parametrické komponenty
Otvorený grafický systém pre navrhovanie a výrobu foriem a základ pre všetky stavebné komponenty navrhnuté v Revite.

Zdieľanie práce
Prispievatelia z viacerých odborov môžu zdieľať a ukladať svoju prácu do rovnakého centrálne zdieľaného súboru.

Rozvrhy
Vytvorte tabuľkové zobrazenie informácií o modeli extrahovaných z vlastností prvkov v projekte.

Prečo by som si mal kúpiť Autodesk Revit
Softvér Autodesk Revit® poskytuje architektom, inžinierom a dodávateľom bohatú sadu funkcií, ktorá umožňuje používateľom jednoducho koordinovať aj tie najzložitejšie stavebné projekty, vytvárať vysokokvalitnú stavebnú a inžiniersku dokumentáciu a rýchlo posúdiť a dodať zmeny v stavebných a inžinierskych projektoch. pod rozpočtom a v predstihu.
Ako súčasť BIM riešení a portfólia CAD softvéru Autodesk je Revit Software dostupný ako Autodesk Revit, ako aj v kolekcii Architecture, Engineering & Construction Collection.

Rozšírte pracovné postupy BIM a ukladajte dáta v aplikácií Revit, ktorá je súčasťou sady AEC.

Sada Architecture, Engineering & Construction Collection poskytuje konštruktérom, projektantom a dodávateľom BIM a CAD nástroje na pomoc s projektmi od prvotného návrhu až po stavbu.
Okrem aplikácie Revit obsahuje sada aj nasledujúci softvér:
• AutoCAD
• Civil 3D
• Navisworks
• InfraWorks
• Recap Pro

 

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter