Revit

Modelujte v 3D, zefektívnite dokumentáciu, používajte špecializované nástroje v jednotnom BIM prostredí.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

Cena: od 2775 € na rok (bez DPH)

Najpoužívanejší nástroj BIM pre stavebníctvo na svete

Autodesk Revit je osvedčené a kompletné riešenie BIM na navrhovanie stavieb – od architektonických návrhov, hmotových a koncepčných štúdií, cez konštrukcie a technická zariadenia budov až po podrobné stavebné výkresy a výkazy.

Prečo práve Revit ?

Mnohé úspešné projekty využívajúce metodiky BIM jasne preukázali výhody prijatia a BIM sa ukázal ako výnimočne výhodný počas väčšiny životného cyklu stavebných projektov aj mimo neho.


Pomocou softvéru Autodesk Revit môžu architekti, inžinieri a stavební profesionáli vytvárať informačne bohaté modely na vytvorenie pracovných postupov BIM; to všetko pri efektívnej spolupráci s cieľom dodať vysokokvalitné projekty načas s minimálnymi alebo žiadnymi chybami.


Ako špičkový produkt v odvetví obsahuje Revit sortiment nástrojov a funkcií pre širokú škálu disciplín – architektonické, konštrukčné, MEP a ďalšie, ktoré používateľom umožňujú efektívne plánovať, navrhovať, konštruovať a riadiť všetky dostupné projekty.

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Funkcie

Stavebné modelovanie
Získajte konštrukčný prehľad z dizajnových modelov. Rozdeľte a upravte vrstvy stien a betónové zálievky a pripravte dielenské výkresy na výrobu.

Generatívny dizajn
Rýchlo vytvorte alternatívy dizajnu na základe cieľov a obmedzení, ktoré definujete. Dostupné výhradne pre predplatiteľov AEC Collection.

Parametrické komponenty
Otvorený grafický systém pre navrhovanie a výrobu foriem a základ pre všetky stavebné komponenty navrhnuté v Revite.

Zdieľanie pohľadu
Prispievatelia z viacerých odborov môžu zdieľať svoje modely s ostatnými.

Prečo by som si mal kúpiť Autodesk Revit ?

Softvér Autodesk Revit® poskytuje architektom, inžinierom a dodávateľom bohatú sadu funkcií, ktorá umožňuje používateľom jednoducho koordinovať aj tie najzložitejšie stavebné projekty, vytvárať vysokokvalitnú stavebnú a inžiniersku dokumentáciu a rýchlo posúdiť a dodať zmeny v stavebných a inžinierskych projektoch. pod rozpočtom a v predstihu.
Ako súčasť BIM riešení a portfólia CAD softvéru Autodesk je Revit Software dostupný ako Autodesk Revit, ako aj v kolekcii Architecture, Engineering & Construction Collection.

Pozrite aj

Návod na inštaláciu

Novinky z AutoCADu

AutoCAD Web App

AutoCAD Web AutoCAD Web – pre základné možnosti kreslenia a navrhovania pre vaše každodenné potreby

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter