Revit

Modelujte v 3D, zefektívnite dokumentáciu, používajte špecializované nástroje v jednotnom BIM prostredí.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

Cena: od 2.775,- € na rok (bez DPH)

Najpoužívanejší nástroj BIM pre stavebníctvo na svete

Autodesk Revit je osvedčené a kompletné riešenie BIM na navrhovanie stavieb – od architektonických návrhov, hmotových a koncepčných štúdií, cez konštrukcie a technická zariadenia budov až po podrobné stavebné výkresy a výkazy.

Prečo práve Revit ?

Mnohé úspešné projekty využívajúce metodiky BIM jasne preukázali výhody prijatia a BIM sa ukázal ako výnimočne výhodný počas väčšiny životného cyklu stavebných projektov aj mimo neho.


Pomocou softvéru Autodesk Revit môžu architekti, inžinieri a stavební profesionáli vytvárať informačne bohaté modely na vytvorenie pracovných postupov BIM; to všetko pri efektívnej spolupráci s cieľom dodať vysokokvalitné projekty načas s minimálnymi alebo žiadnymi chybami.


Ako špičkový produkt v odvetví obsahuje Revit sortiment nástrojov a funkcií pre širokú škálu disciplín – architektonické, konštrukčné, MEP a ďalšie, ktoré používateľom umožňujú efektívne plánovať, navrhovať, konštruovať a riadiť všetky dostupné projekty.

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Funkcie

Stavebné modelovanie
Získajte konštrukčný prehľad z dizajnových modelov. Rozdeľte a upravte vrstvy stien a betónové zálievky a pripravte dielenské výkresy na výrobu.

Generatívny dizajn
Rýchlo vytvorte alternatívy dizajnu na základe cieľov a obmedzení, ktoré definujete. Dostupné výhradne pre predplatiteľov AEC Collection.

Parametrické komponenty
Otvorený grafický systém pre navrhovanie a výrobu foriem a základ pre všetky stavebné komponenty navrhnuté v Revite.

Zdieľanie pohľadu
Prispievatelia z viacerých odborov môžu zdieľať svoje modely s ostatnými.

Prečo by som si mal kúpiť Autodesk Revit ?

Softvér Autodesk Revit® poskytuje architektom, inžinierom a dodávateľom bohatú sadu funkcií, ktorá umožňuje používateľom jednoducho koordinovať aj tie najzložitejšie stavebné projekty, vytvárať vysokokvalitnú stavebnú a inžiniersku dokumentáciu a rýchlo posúdiť a dodať zmeny v stavebných a inžinierskych projektoch. pod rozpočtom a v predstihu.
Ako súčasť BIM riešení a portfólia CAD softvéru Autodesk je Revit Software dostupný ako Autodesk Revit, ako aj v kolekcii Architecture, Engineering & Construction Collection.

Ušetrite za Revit vďaka AEC Collection

AEC collection architecture

Softvérový balík Architekture Engineering & Construction Collection (v skratke AEC Collection) poskytuje dizajnérom, inžinierom a dodávateľom súbor nástrojov BIM a CAD podporovaných cloudovým spoločným dátovým prostredím, ktoré uľahčuje dodanie projektu od počiatočného návrhu až po konštrukciu. Už pri využívaní aspoň dvoch softvérov z AEC Collection bude cena pravdepodobnejšie výhodnejšia ako osobitný nákup.

Kolekcia zahŕňa:

Často kladené otázky

Cena predplatného za Autodesk Revit na jeden rok je 2.775,- € (bez DPH)

V rámci svojho predplatného softvéru Revit môžete nainštalovať a používať tri predchádzajúce verzie. Verzie dostupné na stiahnutie budú po obstaraní predplatného uvedené vo vašom účte na portáli Autodesk Account. 

Predplatený softvér Revit môžete nainštalovať až do troch počítačov alebo iných zariadení. Smie sa k nemu prihlásiť len užívateľ, na meno ktorého je predplatné zakúpené, a tento užívateľ ho smie používať len na jednom zariadení súčasne. 

Autodesk Revit je osvedčené a kompletné riešenie BIM na navrhovanie stavieb – od architektonických návrhov, hmotových a koncepčných štúdií, cez konštrukcie a technická zariadenia budov až po podrobné stavebné výkresy a výkazy.

Pozrite aj

Návod na inštaláciu

Novinky z AutoCADu

Promo AutoCAD

Využite Promo na nové licencie! Ušetrite na licenciách 20% na: AutoCAD LT/ LT for Mac

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter