Sady Fusion 360 Extensions

Autodesk predstavil nové sady produktov pod názvom Fusion for Manufacturing a Fusion for Design. Cenovo zvýhodnené sady obsahujú 3D CAD/CAM nástroje rodiny Fusion a jeho rozšírení určené pre profesionálnych konštruktérov.

AUTODESK Fusion 360 for Manufacturing

Zlepšite bezproblémový prístup k pokročilému dizajnu a výrobnej technológii, kvalitu produktu a skrátenie doby uvedenia na trh. Vďaka tejto sade získate všetky potrebné nástroje pre pokročilý návrh výrobku a jeho následnú výrobu pomocou hybridných technológií. (obrábaním aj aditívne)

Čo obsahuje sada Fusion for Manufacturing ?

Sada Fusion for Manufacturing obsahuje:

Autodesk Fusion

prvý 3D CAD, CAM a CAE nástroj svojho druhu. Spája v sebe celý proces vývoja výrobku v jednej cloud-orientovanej platforme, ktorá pracuje ako na systémoch s operačným systémom Windows, tak aj Mac OS.

Manufacturing Extension

zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

AUTODESK Fusion 360 for Product design

Sústreďte sa viac na funkciu a estetiku vášho produktu s použitím špecializovaných nástrojov, ktoré zlepšujú modelovanie, efektívnosť a možnosti úprav.

Čo obsahuje sada Fusion for Design

Sada Fusion for Design obsahuje:

Autodesk Fusion

prvý 3D CAD, CAM a CAE nástroj svojho druhu. Spája v sebe celý proces vývoja výrobku v jednej cloud-orientovanej platforme, ktorá pracuje ako na systémoch s operačným systémom Windows, tak aj Mac OS.

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Simulation Extension

je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte.

Manage Extension

Automatizácia číslovania. Riadenie zmenových a schvaľovacích procesov.

Novinky

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Akcia na 3DCONNEXION

Akcia na produkty 3DCONNEXION Akcia platí len do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. 1. 3D

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter