AutoCAD LT

AutoCAD LT

AutoCAD LT je software CAD (Computer-Aided Design), na ktorý sa architekti, projektanti a konštruktéri spoliehajú pri tvorbe presných 2D a 3D výkresov

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

AutoCAD 360 Mobile Premium v hodnote €139, AutoCAD webový prístup v hodnote €115, CAD technická podpora v hodnote €473

Cena: 460 za rok (bez DPH)

Jednoduchý a cenovo dostupný 2D CAD

AutoCAD LT je jednoduchšia verzia plného AutoCADu určená predovšetkým pre menej náročné aplikácie a občasných používateľov, pracujúce pod Windows alebo Mac OS. Predstavuje cenovo dostupné rozšírenia pre váš konštrukčný tím. Obmedzenie proti plnému AutoCADu spočívajú predovšetkým v podpore 3D, programovanie a doplnkových funkcií (pozri porovnanie funkcií a ROI kalkulátor). Je to jediný produkt plne kompatibilný s formátom DWG AutoCADu.

AutoCAD mobilná a webová aplikácia zadarmo

  • Zobrazovanie, úpravy a vytváranie návrhov v teréne a na cestách z akéhokoľvek mobilného zariadenia.
  • Nevyžaduje sa žiadna inštalácia softvéru.
  • Pracujete kedykoľvek a kdekoľvek, zostávate v spojení s výkresmi CAD v práci.
  • Vďaka ľahko použiteľným nástrojom môžete vykonávať merania na mieste a upravovať CAD návrhy počas stretnutí s klientom, na akomkoľvek inteligentnom počítači, telefóne alebo tablete.

Akú variantu zvoliť?

AutoCAD a verzia LT sú obľúbené CAD softvéry pre všetky technické odbory. LT je odľahčená verzia klasického plného AutoCADu. LT umožňuje kreslenie 2D technických výkresov a schém, ale nepodporuje vytváranie priestorových 3D modelov. AutoCAD obsahuje okrem všetkých spomínaných funkcií verzie LT, navyše priestorové modelovanie a vytváranie fotorealistických vizualizácií. AutoCAD je tiež možné rozšíriť o vlastné funkcie a príkazy, čo jeho odľahčená verzia neumožňuje. Užívateľské prostredie a ovládanie je u oboch softvérov rovnaké. 

Vyskúšajte AutoCAD zadarmo na 30 dní

Program AutoCAD si môžete vyskúšať úplne zadarmo. Vyskúšajte si 2D a 3D prostredia, modelovanie a kresliace prvky v rámci bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzii.

Porovnanie verzií

Materiály k AutoCADu pre vás

Základná práca

Návod pre začiatočníkov na prvé kroky v programe.

Pás kariet

Zoznámenie s nástrojmi na páse kariet a ako sa v nich správne orientovať.

Práca s hladinami

Podrobný popis práce s hladinami- ako ich vytvoriť a ako s nimi pracovať.

Efektívne triky

Tipy k efektívnej práci v AutoCADe, vďaka ktorým ušetríte čas.

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Často kladené otázky

AutoCAD LT je odlahčená verzia plnej verzie známeho AutoCADu. Používa sa na presné navrhovanie, tvorbu či úpravu výkresovej dokumentacie v 2D. 

Najdôležitejším rozdielom je že verzia LT podporuje len 2D navrhovanie a dokumentáciu. AutoCAD LT umožňuje jednoduché prispôsobenie, ale nepodporuje integrované programovacie funkcie (AutoLISP). Viac 

 

Predplatený softvér Autodesku môžete nainštalovať až do troch počítačov alebo iných zariadení. Smie sa k nemu prihlásiť len užívateľ, na meno ktorého je predplatné zakúpené, a tento užívateľ ho smie používať len na jednom zariadení súčasne.

Cena predplatného za Autodesk AutoCAD LT na jeden rok je 460,- € (bez DPH) a cena na tri roky je 1.310,- € (bez DPH).

Kúpiť AutoCAD LT

Začnite naplno využívať softvér AutoCAD LT pri tvorbe presných 2D výkresov.

Prípadové štúdie

PPS Group a.s.
Navrhovanie továrenskej výroby

Vzájomne prepojené aplikácie dopĺňajú do produktov AutoCAD, Inventor a Navisworks dôležité funkcie potrebné na projekciu továrenskej výroby - a kombinujú ich s účinnými nástrojmi na názorné vizualizácie.

SMC-Danube
Stavba lodí

AutoCAD a Inventor sú pre všetkých konštruktérov, vrátane mnohých externých spolupracovníkov, dôležitými podpornými systémami. Možnosť názorného predvedenia modelov v 3D výrazne uľahčuje komunikáciu s klientmi pri projektoch jácht či hausbótov.

EDEL VENT s.r.o.
Konštruovanie priemyselných ventilátorov

Najvyťaženejšími aplikáciami sú Inventor Professional a AutoCAD Mechanical, ktoré sa používajú na vypracovanie digitálnych modelov a spracovanie dokumentácie na mieru, presne podľa požiadaviek konkrétneho zadania.

Systémové požiadavky

Novinky

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Akcia na 3DCONNEXION

Akcia na produkty 3DCONNEXION Akcia platí len do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. 1. 3D

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter