ReCap

Autodesk ReCapreality capture – je softvér pre zachytenie reality a 3D skenovanie v záujme vytvárania inteligentných modelov.

Prevádza dáta do 3D modelu alebo 2D výkresu pre ďalšie projektovanie.

Autodesk ReCap je súčasťou všetkých sád Collection alebo ako samostatný softvér ReCap Pro.

Využíva sa ako nástroj pre spracovanie a indexovanie rozsiahlych mračien bodov z laserového 3D skenovania. Podporuje dáta z rôznych typov 3D skenovacích zariadení. Mračno bodov transformuje  do CAD aplikácií – od malých modelov až po rozsiahlejšie stavby, resp. krajiny.

Autodesk ReCap načíta súbory skenovaných bodov v rade obvyklých formátov. Súbory bodov je možné ďalej editovať a prezerať v 3D. Indexovaním mračna bodov vytvoríte komprimované súbory, ktoré je možné priamo spracovať v AutoCADe, Inventore, Revite, Navisworkse a v 3ds Max.

ReCap Pro je komerčná verzia RECAP s pokročilejšie funkčnosťou. Vie kombinovať dáta z viacerých  skenov dohromady.

Aplikácia ReCap ™ Pro slúži aj na vytváranie 3D modelov z importovaných fotografií a laserových skenov. Výstupom je mračno bodov alebo sieť pripravená pre nástroje na projektovanie v softvéri BIM a CAD.

ReCap Photo

Aplikácia ReCap Photo spracuje fotografie zhotovené z dronov a vytvorí 3D reprezentácie aktuálneho stavu stavenísk, objektov a ďalších cieľov.

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter