Navisworks

Autodesk Navisworks sa používa predovšetkým v stavebnom priemysle ako doplnok 3D dizajn balíkov (ako napríklad Autodesk Revit, AutoCAD a MicroStation). Navisworks umožňuje používateľom otvoriť a kombinovať 3D modely, pohybovať sa v  nich v reálnom čase a skontrolovať model pomocou sady nástrojov, vrátane komentárov, zvýraznenia, rôznych uhlov pohľadu, a meraní. Implementované plug-iny umožňujú detekciu kolízií, 4D simulácie, fotorealistické vizualizácie a PDF  publikovanie. Taktiež podporuje rozsiahle projekty, ktoré obsahujú veľké objemy CAD dát.

Produktové portfólio sa skladá z produktov: Autodesk Navisworks Manage, Autodesk Navisworks Simulate, Autodesk Navisworks Freedom.

Čo ponúka Autodesk Navisworks z pohľadu funkcií?

Navisworks Manage – umožnuje detekciu kolízií v návrhu (Clash detective), ďalej porovnanie 3D návrhu so zameranými dátami, správu kolízií, vizualizácie s rôznymi materiálmi a osvetlením, animácie, publikovanie modelov, zdieľanie  dát.

Navisworks Simulate – 4D simulácie s prepojením CAD dát a časovej osy, plánovanie s prepojením na systémy pre správu projektov, odchýlky medzi plánovanými a skutočnými termínmi, výstupy simulácií do AVI animácií, publikovanie modelov a iné.

Navisworks Freedom – bezplatný prehliadač NWD a 2D aj 3D DWF súborov. Navisworks Freedom dovoľuje všetkým zúčastneným prehliadať modely, dáta a animácie z produktov Navisworks a zlepšiť tak komunikáciu  a vzájomnú  kooperáciu členov pracovného týmu.

Všetky uvedené aplikácie obsahujú odmeriavacie a publikačné nástroje, tvorbu pohľadov, rezov a priechodov v podobe animácií. Umožňujú  prepojenie na SQL databáze, pre automatizáciu krokov sa použije API.

Autodesk Navisworks podporuje prevažnú väčšinu projekčných CAD aplikácií (AutoCAD Architecture, Plant 3D,Revit, Microstation, Asta Powerproject V10)

Navisworks podporuje širokú škálu dát vo formátoch DWG, DXF,SAT, RVT, NWD, FBX, DGN, 3DS, DWF, IFC, IGES, IPT, IAM, PTS,DRI (PDS), 3DD, RVM (PDMS), SKP, STEP, STL, VRML, ZFC.

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter