Zortrax Inventure

Výkonné inovačné zariadenie

Zortrax Inventure je cenovo dostupný stolný stroj so schopnosťami, ktoré možno nájsť takmer výlučne vo veľkých priemyselných 3D tlačiarňach: rozpustný podporný systém, uzavretá vyhrievaná tlačová komora, vstavaný HEPA filter a schopnosť pracovať v jednom alebo dvoch režimoch vytláčania. Vďaka kompatibilite so širokou škálou vlákien, ako je nylon alebo vysoko odolné ABS zmesi, je Zortrax Inventure všestranným nástrojom pre inžinierov, dizajnérov a lekárov.

Inventure podporuje jednotriskové aj dvojtriskové vytláčanie

Jedntriskové vytláčanie umožňuje tlač podpier a modelu s rovnakým vláknom. Pri dvojitej extrúzii sú model a vodo-rozpustné nosné štruktúry vytlačené samostatnými materiálmi.

Externé a špecializované materiály

Zortrax Inventure pracuje so širokou škálou externých a jednoúčelových materiálov dostupných na štandardných cievkach. Externé aj jednoúčelové filamenty možno tlačiť v režime dvojitého a jednoduchého vytláčania.

Pre 3D tlač pohyblivých mechanizmov

Zortrax Inventure dokáže 3D vytlačiť pohyblivé mechanizmy jedným ťahom. Vyhrievaná komora udržuje správnu teplotu, aby sa minimalizovalo zmršťovanie a dosiahla sa vysoká rozmerová presnosť. Rozpustné podporné štruktúry je možné odstrániť medzi tesne spojenými časťami iba opláchnutím modelu vo vode.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter