SpaceMouse Compact

3D myš navrhnutá pre pokročilú 3D navigáciu
SpaceMouse Compact bola vytvorená pre ponúknutie intuitívne, ľahké a precízne 3D navigáciu v CAD aplikáciách, ktorú nemožno zažiť pri práci so štandardnou myšou a klávesnicou. Jedná sa o dokonalý nástroj pre moderné inžinierov, architektov a dizajnérov pre prehliadanie 3D projektov a skúmanie 3D priestorov.

Prirodzená navigácia v 3D svete
Patentovaný snímač s technológiou šiestich stupňov voľnosti (6DOF) bol navrhnutý špeciálne pre manipuláciu digitálnym obsahom alebo polohami kamery v predných CAD aplikáciách. Jednoduchým zatlačením, zatiahnutím, otáčaním alebo nakláňaním ovládacieho kolieska 3Dconnexion možno intuitívne posúvať, približovať alebo vzďaľovať a otáčať model. Súbežne vaša druhá ruka môže voľne ovládať bežné funkcie myši ako vyberanie, vytváranie alebo úpravy modelu.

Kompaktné prevedenie
Vďaka svojmu klasickému a čistému dizajnu SpaceMouse Compact je taká malá, že je vhodná pre každé pracovisko, nakoľko jej brúsená oceľová základňa zaisťuje stabilitu pre precíznu navigáciu v 3D.

Jediný ovládač, viac zariadení
3DxWare 10 je jediný ovládač pre všetky vaše zariadenia od 3Dconnexion. Jeho prosté, však veľmi schopné rozhranie umožňuje špecificky nastavovať všetky vaše produkty 3Dconnexion pre maximálny výkon.

Technológia prepojenia Káblové – USB
Rozmery (ŠxHxV) 7.7 cm x 7.7 cm x 5.4 cm
Váha 480 g
Počet tlačítok 2
Vlastnosti Programovateľné tlačidlá, Veko 3D senzora, six-degrees-of-freedom (6DOF) technology, radiálne tlačidlo ponuky
Požadovaný operačný systém Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Apple MacOS X 10.10 alebo neskorší

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter