Fusion Manage

Autodesk Fusion 360 Manage – jednoduchá správa životného cyklu výrobkov. Výkonný, cenovo dostupný systém PLM (Product Lifecycle Management).

Riešenie pre:

Čo je Fusion Manage ?

Fusion 360 Manage je platforma na správu životného cyklu produktu, ktorá spája vašich ľudí, procesy a údaje naprieč oddeleniami a geografickými oblasťami. PLM vám poskytne flexibilitu a umožní vám šetriť čas. 

PLM, ktorý sa dá ľahko nakonfigurovať podľa vašich požiadaviek

Fusion 360 Manage vám pomáha štandardizovať kritické obchodné procesy. Dodáva sa so základnými aplikáciami PLM a desiatkami špecializovaných procesov bez dodatočných nákladov. Namiesto toho, aby ste začínali od nuly, každá aplikácia obsahuje už pripravené pracovné postupy, ktoré môžete jednoducho prispôsobiť vaším potrebám.

Jednoduchá konfigurácia

Na rozdiel od väčšiny konkurenčných riešení, Fusion 360 Manage nie je len platforma, ktorú je potrebné od začiatku konfigurovať, ale poskytuje aj tzv. procesné šablóny. Tieto šablóny môžete začať používať už tak ako sú prednastavené alebo si tieto šablóny môžete konfigurovať podľa vášho záujmu. Môžete vytvárať veľmi pokročilé konfigurácie, robiť zmeny v rámci procesov a je aj možné si vytvoriť akýkoľvek proces, ktorý je pre vás dôležitý a potrebujete ho riadiť, čo zvyšuje jeho flexibilitu.

Prepájanie s ostatnými systémami

Systém je otvorený, čo znamená, že ho môžete pripojiť pomocou rôznych rozhraní k ďalším systémom. Typicky sa Fusion 360 Manage prepojuje s PDM (Product Data Management), aby bolo možné do neho dostávať informácie o kusovníkoch alebo štruktúru výrobku. Často je aj integrovaný s informačnými systémami, kde sa dostane k informáciám o cenách, skladovej dostupnosti, výrobným dátam a ďalším informáciám.

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Viac o PLM

Webinár

Článok

Novinky

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Akcia na 3DCONNEXION

Akcia na produkty 3DCONNEXION Akcia platí len do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. 1. 3D

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter