Fusion 360

Fusion 360 je integrovaný CAD, CAM a CAE softvér pre digitálne prototypovanie a spoluprácu, založený na web-cloud technológii.

Aplikácia Fusion 360 spája nástroje určené pre priemyselné a strojárske návrhy, simuláciu, spoluprácu a obrábanie do integrovanej sady, ktorú možno používať od fázy vytvárania konceptu až po fázu výroby. Zjednotenie navrhovania, inžinieringu a výroby do jedinej platformy

Vďaka výkonu cloud serverov má užívateľ k dispozícii v prostredí internetového klienta plnohodnotnú 3D CAD aplikáciu s jednoduchým a rýchlym ovládaním a výkonnými funkciami pre spracovanie CAD súborov v rôznych formátoch.  Umožňuje 3D modelovanie súčastí a zostáv, priamu editáciu objemových a voľnoplošných modelov, ich analýzu, vizualizáciu, publikovanie, výrobu (CAM), simuláciu, správu dát a online spoluprácu.

Dáta modelu sú prístupné kdekoľvek, nemusíte prenášať rozsiahle dáta či archivovať staršie verzie – história úprav je ukladaná vo vašom cloud úložisku. Z neho môžete dáta exportovať aj importovať. Pomocou bezpečného úložiska môžete vaše CAD modely zdieľať s ďalšími spolupracovníkmi.

Fusion 360 je primárne určený pre jednotlivcov a malé firmy. Fusion 360 je k dispozícii formou cenovo dostupného prenájmu (cloud subscription).

Od 7. januára 2020 je súčasťou produktu Autodesk Fusion 360 program Autodesk EAGLE, ktorý je špecializovaný na navrhovanie tlačených spojov. Každý užívateľ s platným subscription pre Fusion 360 bude mať možnosť využiť program EAGLE vo verzii Premium. Pre študentské licencie Fusion 360 bude produkt EAGLE dostupný ako samostatná inštalácia v Autodesk účte. Predplatitelia produktu EAGLE budú môcť použiť Fusion 360, ktorý bude uvedený v ich Autodesk účte.

Nové licencie produktu EAGLE bude možné kúpiť prostredníctvom Fusion 360.

Od tohto dátumu je tiež zmenené licencovanie produktu Autodesk FeatureCAM, ktorý je teraz súčasťou značky Fusion 360. Užívatelia produktu FeatureCAM Standard budú prevedení na produkt Fusion 360 – with FeatureCAM Standard a existujúce licencie FeatureCAM Premium budú zlepšené na verziu Ultimate a prevedené na Fusion 360 – with FeatureCAM. Obnova pre Multi-user licencie zostáva zatiaľ nezmenená.

Fusion 360 alebo Inventor? Neviete si vybrať medzi našimi CAD softvérmi? Hľadáte nové inžinierske riešenia pre váš ďalší projekt? V tomto článku vám poradíme.

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter