Fusion 360 icon

Fusion 360

Autodesk Fusion 360 cloud je prvý 3D CAD, CAM a CAE nástroj svojho druhu. Spája v sebe celý proces vývoja výrobku v jednej cloud-orientovanej platforme, ktorá pracuje ako na systémoch s operačným systémom Windows, tak aj Mac OS.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 480 €  na rok (bez DPH)

4.8/5

Fusion 360 

Softvér spája nástroje určené pre priemyselné a strojárske návrhy, simuláciu, spoluprácu a obrábanie do integrovanej sady, ktorú možno používať od fázy vytvárania konceptu až po fázu výroby. Zjednotenie navrhovania, inžinieringu a výroby do jedinej platformy.

Modelujte a analyzujte

Vďaka výkonu cloud serverov má užívateľ k dispozícii v prostredí internetového klienta plnohodnotnú 3D CAD aplikáciu s jednoduchým a rýchlym ovládaním a výkonnými funkciami pre spracovanie CAD súborov v rôznych formátoch. Umožňuje 3D modelovanie súčastí a zostáv, priamu editáciu objemových a voľnoplošných modelov, ich analýzu, vizualizáciu, publikovanie, výrobu (CAM), simuláciu, správu dát a online spoluprácu.

Uľahčite si to

Dáta modelu sú prístupné kdekoľvek, nemusíte prenášať rozsiahle dáta či archivovať staršie verzie – história úprav je ukladaná vo vašom cloud úložisku. Z neho môžete dáta exportovať aj importovať. Pomocou bezpečného úložiska môžete vaše CAD modely zdieľať s ďalšími spolupracovníkmi.

Funkcie Fusion

CAD Modelovanie

Softvér umožňuje rýchle preskúmanie mnohých verzií pomocou jednoducho použiteľného softvéru CAD.

Prehrať video

Analýza výkonu produktu

Pomocou testov návrhov overíte, či budú návrhy plno vyhovovať skutočným podmienkam. Digitálnou simuláciou znížite náklady na prototypovanie.

Prehrať video

Dokumentácia

Samozrejme nesmie chýbať tvorba výkresovej dokumentácie, kde váš 3D model viete preniesť do 2D formátu .dwg a .pdf.

Prehrať video

Generatívny dizajn

Prostredníctvom generatívneho návrhu môžete preskúmať mnoho výsledkov pripravených na výrobu, ktoré spĺňajú stanovené špecifikácie projektov.

Prehrať video

CAM

Pomocou FFF alebo PBF pre 3D tlač kovových dielov vytvoríte CNC obrábané súčasti a zostavy vo vysokej kvalite.

Prehrať video

Fusion 360 Electronics

Pracujte na projekte, nezaoberajte sa softvérom. Najjednotnejšie a najprepojenejšie prostredie pre návrhy dosiek plošných spojov.

Rozšírenia Fusion

Simulation Extension

je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte.

Machining Extension

zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Nesting & Fabrication Extension

vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

generative design fusion
Generative Design Extension

Generatívny dizajn je forma umelej inteligencie, ktorá využíva silu cloudu a machine learning čím vam umožnuje urýchlit celý proces od návrhu až po výrobu produktu.

Additive build extension fusion
Additive build Extension

vám umožňuje odomknúť ďalšie technológie aditívnej výroby vo pomocou strojov s kovovým práškovým lôžkom na výrobu ľahších, silnejších a výkonnejších dielov, pričom sa zníži plytvanie materiálom a náklady.

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Fusion Signal integrity
Signal Integrity Extension

je simulačná služba poháňaná technológiou Ansys, ktorá odomkne pohľad na dopady návrhu PCB na výkon prostredníctvom informácií o dĺžke signálu, impedancii, indukčnosti, odpore, oneskorení a ďalších.

Vyskúšajte Fusion zadarmo na 30 dní

Program si môžete vyskúšať úplne zadarmo. Vyskúšajte si 2D a 3D prostredia, modelovanie a kresliace prvky v rámci bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzii.

Autodesk EAGLE + Fusion 360

Od 7. januára 2020 je súčasťou produktu Autodesk Fusion 360 program Autodesk EAGLE, ktorý je špecializovaný na navrhovanie tlačených spojov. Každý užívateľ s platným subscription pre Fusion 360 bude mať možnosť využiť program EAGLE vo verzii Premium. Pre študentské licencie bude produkt EAGLE dostupný ako samostatná inštalácia v Autodesk účte. Predplatitelia produktu EAGLE budú môcť použiť Fusion 360, ktorý bude uvedený v ich Autodesk účte.

Chcete vedieť viac ?

Viac môžete nájst na našom Youtube kanáli.

Chcete Fusion 360 Zadarmo?

Zistite či môžete používať Fusion 360 úplne zadarmo. K dispozícií sú dva druhy licencií, pri ktorých s určítými podmienkami, môžete výužívať licenciu Fusion 360 bezplatne. 

Obmedzená licencie Fusion 360 pre domácich majstrov a pre osobné nekomerčné použitie

Plná bezplatná licencia Fusion 360 pre startupy 

Často kladené otázky

Cena predplatného za Autodesk Fusion 360 na jeden rok je 480,- € (bez DPH).

Predplatený softvér Fusion 360 môžete nainštalovať až do troch počítačov alebo iných zariadení. Smie sa k nemu prihlásiť len užívateľ, na meno ktorého je predplatné zakúpené, a tento užívateľ ho smie používať len na jednom zariadení súčasne. 

Autodesk Fusion 360 cloud je prvý 3D CAD, CAM a CAE nástroj ktorý v sebe spája celý proces vývoja výrobku v jednej cloud-orientovanej platforme, ktorá pracuje ako na systémoch s operačným systémom Windows, tak aj Mac OS.

Aplikáciu Fusion 360 používajú strojní inžinieri, ktorí potrebujú automatizované a špecializované nástroje na navrhovanie a prípravu na výrobu ale aj stavbári, domáci projektanti, modelári či zubári.

Kúpiť Fusion 360

Začnite naplno využívať softvér Fusion 

Novinky

Flash Promo AutoCAD

Využite Flash Promo, kým je ešte čas. Ušetrite 15% na licenciách AutoCAD LT/ LT for

Vault Update 2024

Vault 2024 Update Nové funkcie, tipy, skratky, funkčnosť a viac. Vault Professional 2024 Tak ako

Inventor Update 2024

Inventor Professional 2024 Update Nové funkcie, tipy, skratky, funkčnosť a viac. Inventor Professional 2024 Grafické

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter