Fusion 360

Autodesk Fusion 360 cloud je prvý 3D CAD, CAM a CAE nástroj svojho druhu. Spája v sebe celý proces vývoja výrobku v jednej cloud-orientovanej platforme, ktorá pracuje ako na systémoch s operačným systémom Windows, tak aj Mac OS.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 480 € na rok (bez DPH)

Fusion 360 

Aplikácia Fusion 360 spája nástroje určené pre priemyselné a strojárske návrhy, simuláciu, spoluprácu a obrábanie do integrovanej sady, ktorú možno používať od fázy vytvárania konceptu až po fázu výroby. Zjednotenie navrhovania, inžinieringu a výroby do jedinej platformy

Modelujte a analyzujte

Vďaka výkonu cloud serverov má užívateľ k dispozícii v prostredí internetového klienta plnohodnotnú 3D CAD aplikáciu s jednoduchým a rýchlym ovládaním a výkonnými funkciami pre spracovanie CAD súborov v rôznych formátoch. Umožňuje 3D modelovanie súčastí a zostáv, priamu editáciu objemových a voľnoplošných modelov, ich analýzu, vizualizáciu, publikovanie, výrobu (CAM), simuláciu, správu dát a online spoluprácu.

Uľahčite si to

Dáta modelu sú prístupné kdekoľvek, nemusíte prenášať rozsiahle dáta či archivovať staršie verzie – história úprav je ukladaná vo vašom cloud úložisku. Z neho môžete dáta exportovať aj importovať. Pomocou bezpečného úložiska môžete vaše CAD modely zdieľať s ďalšími spolupracovníkmi.

Funkcie Fusion 360

CAD Modelovanie

Fusion 360 umožňuje rýchle preskúmanie mnohých verzií pomocou jednoducho použiteľného softvéru CAD.

Prehrať video

Analýza výkonu produktu

Pomocou testov návrhov overíte, či budú návrhy plno vyhovovať skutočným podmienkam. Digitálnou simuláciou znížite náklady na prototypovanie.

Prehrať video

Dokumentácia

Vo Fusion 360 nesmie chýbať tvorba výkresovej dokumentácie, kde váš 3D model viete preniesť do 2D formátu .dwg a .pdf.

Prehrať video

Generatívny dizajn

Prostredníctvom generatívneho návrhu môžete preskúmať mnoho výsledkov pripravených na výrobu, ktoré spĺňajú stanovené špecifikácie projektov.

Prehrať video

CAM

Pomocou FFF alebo PBF pre 3D tlač kovových dielov vytvoríte CNC obrábané súčasti a zostavy vo vysokej kvalite.

Prehrať video

Rozšírenia Fusion 360

Simulation Extension

je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte.

Machining Extension

zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Nesting & Fabrication Extension

vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Generative Design Extension

Generatívny dizajn je forma umelej inteligencie, ktorá využíva silu cloudu a machine learning čím vam umožnuje urýchlit celý proces od návrhu až po výrobu produktu.

Additive build Extension

vám umožňuje odomknúť ďalšie technológie aditívnej výroby vo Fusion 360 pomocou strojov s kovovým práškovým lôžkom na výrobu ľahších, silnejších a výkonnejších dielov, pričom sa zníži plytvanie materiálom a náklady.

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Vyskúšajte Fusion 360 zadarmo na 30 dní

Program Fusion 360 si môžete vyskúšať úplne zadarmo. Vyskúšajte si 2D a 3D prostredia, modelovanie a kresliace prvky v rámci bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzii.

Autodesk EAGLE

Od 7. januára 2020 je súčasťou produktu Autodesk Fusion 360 program Autodesk EAGLE, ktorý je špecializovaný na navrhovanie tlačených spojov. Každý užívateľ s platným subscription pre Fusion 360 bude mať možnosť využiť program EAGLE vo verzii Premium. Pre študentské licencie Fusion 360 bude produkt EAGLE dostupný ako samostatná inštalácia v Autodesk účte. Predplatitelia produktu EAGLE budú môcť použiť Fusion 360, ktorý bude uvedený v ich Autodesk účte.

Chcete vedieť viac ?

Viac o Fusion 360 môžete nájst na našom Youtube kanáli.

Kúpiť Fusion 360

Začnite naplno využívať softvér Fusion 360

Systémové požiadavky

Návod na inštaláciu

Novinky z AutoCADu

AutoCAD Web App

AutoCAD Web AutoCAD Web – pre základné možnosti kreslenia a navrhovania pre vaše každodenné potreby

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter