CADMouse

3Dconnexion CadMouse

3Dconnexion CadMouse je špecificky konštruovaná pre prácu v CAD prostredí. Rozlúčte sa s opakovaným klikaním na koliečko myši a zoznámte sa s presným a pohodlným ovládaním vďaka  pokročilému laserovému senzoru a vyhradenému prostrednému tlačítku myši. Majte všetko stále pod kontrolou prostredníctvom adaptívneho koliečka pre posúvanie zobrazenia a budete sa sami diviť, ako ste mohli pracovať bez funkcie inteligentného zväčšovania a zmenšovania zobrazenia Intelligent QuickZoom, ktorá bez problémov a jedným kliknutím na tlačítko priblíži zobrazenie na bod, na ktorý sa chcete sústrediť.

Info

Technológia prepojenia Káblové – USB
Farba Matná čerň, oceľová
Rozmery (ŠxHxV) 8 cm x 12.8 cm x 4.4 cm
Váha 130 g
Technológia detekcie pohybu Laser
Počet tlačítok 7
Rozlíšenie pohybu 8200 dpi
Výkon Rýchlosť dopytovania :1000 Hz
Vlastnosti Rolovacie koliečko, Polytetrafluoroetylénové (PTFE) nožičky, radiálne tlačítko ponuky, funkcia gest, QuickZoom, funkcia Smart Scroll
Požadovaný operačný systém Microsoft Windows Vista / 7 / 8 /10

Koliečko Smart Mouse Wheel 2

Táto funkcia ponúka niekoľko pokročilých režimov rolovania v závislosti od vykonávanej činnosti. Rolovanie sa mení podľa softvéru a podľa potreby, aby bolo ovládanie vždy čo najpresnejšie. Funkcia Tick-to-Tick, špecifická pre CAD aplikácie, umožňuje používateľom neobyčajne hladko zväčšovať a zmenšovať modely a výkresy. Pre ďalšie aplikácie ponúka koliesko spoľahlivé rolovanie a prezeranie rozsiahlych dokumentov alebo webových stránok.

Funkcia QuickZoom

Táto funkcia umožňuje zväčšiť a zmenšiť modely a výkresy s mimoriadnou jemnosťou a zároveň automaticky vycentrovať výkres na miesto, kde sa nachádza kurzor. Stlačením tlačidiel pre palec sa zväčší alebo zmenší poloha kurzora a úroveň zväčšenia sa jemne doladí podržaním príslušného tlačidla.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter