SpaceMouse Wireless Kit

Všetko, čo potrebujete pre efektívnu, mobilnú, konštruktérsku prácu

Nie vždy pracujete na jednom mieste a vaše zariadenie musí byť navrhnuté tak, aby spĺňalo vaše potreby ohľadom konštruovania počas ciest. So sadou SpaceMouse Wireless Kit 2 sme sa zamerali práve na tieto požiadavky a ponúkame vám odolné bezdrôtové zariadenia pre obojručný pracovný štýl s CAD, vďaka ktorému sa zvýši vaša efektivita a pohodlie.

3D myš SpaceMouse Wireless

Čistý, funkčný design tejto 3D myši ponúka vám schopnosť intuitívnej navigácie v 3D aplikáciách. Vďaka nášmu patentovanému senzoru so šiestimi stupňami voľnosti (6DoF) budete môcť presne manipulovať s digitálnymi modelmi a polohami kamery. Pomocou každého z dvoch prakticky umiestnených tlačidiel môžete pristupovať k funkciám radiálnej ponuky s až ôsmimi príkazmi vašej obľúbenej aplikácie alebo určitého prostredia.

viac>>>

Myš CadMouse Compact Wireless

Ak pracujete niekoľko hodín denne v CAD aplikáciách, mali by ste mať ten pravý nástroj, ktorý podporuje váš pracovný štýl. V produkte CadMouse Compact Wireless získate myš, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na potreby profesionálnych konštruktérov. Zariadenie ponúka špecifické funkcie pre CAD softvér ako vyhradené prostredné tlačidlo myši, kompaktné prevedenie a bezkonkurenčnú možnosť pripojenia k vášmu mobilnému pracovisku tromi druhmi pripojenia.

viac>>>

Podložka CadMouse Pad Compact

CadMouse Pad Compact, vyvinutá výhradne pre rad 3Dconnexion CadMouse, má vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s mikrotextúrou, vďaka ktorej podporuje ešte hladšie a presnejšie pohyby. Má kompaktné rozmery, takže ju môžete brať so sebou všade bez ohľadu na to, kde práve pracujete.

Univerzálny prijímač

V moderných notebookoch sú USB porty stále vzácnejšie a zvyšuje sa počet zariadení, ktoré potrebujete používať. Pomocou úplne nového univerzálneho USB prijímača firmy 3Dconnexion môžete pripojiť až päť bezdrôtových produktov od 3Dconnexion pomocou jediného, malého prijímača USB.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter