SOFiSTiK Reinforcement

SOFiSTiK Reinforcement (RC) výrazne urýchľuje vytváranie 2D výstužných plechov z 3D modelov výstuže v Revite. Produkt pozostáva zo softvéru a sady rodín, ktoré možno ľahko upraviť tak, aby spĺňali národné alebo firemné štandardy. Zahrnuté je aj vytváranie zoznamov tyčí, harmonogramov ohýbania a zoznamov rezov pre drôtené siete.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

 

4.8/5

3D výstuž a odvodenie plánu v jednom produkte

Zahrnuté riešenia Reinforcement Detailing a Reinforcement Generation pokrývajú všetky vaše potreby pre efektívne vystužovacích procesov v metóde BIM. Detailné riešenie Reinforcement Detailing výrazne urýchľuje vytváranie 2D plánov výstuže z 3D výstuže modelu Revit, zatiaľ čo Reinforcement Generation umožňuje pohodlne generovať 3D model výstuže z výsledkov návrhu v Autodesk® Revit®. Balík Reinforcement teda spája všetky nástroje na realizáciu ekonomických pracovných procesov pre vaše projekty výstuže.

Základné funkcie

  • Plány hmotnosti výstuže a ohýbania.
  • Rozloženie výstuže do prvkov so zložitými tvarmi.
  • Automatizovaný nástroj na označovanie výstuže a látok.
  • Vytváranie tvarových detailov výstuže a tkaniny.
  • Kopírovanie výstuže so všetkými poznámkami, detailmi, rozmermi a súvisiacimi pohľadmi.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, školením alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter