Kontakt

Kontaktné info

M&P® spol. s r. o.

Jánošíkova 264

010 01 Žilina


IČO: 31 568 203

DIČ: 2020448375

IČ DPH: SK2020448375

Vzdialená správa

Stiahnuť teamviewer

Napíšte nám

Váš názor je pre nás dôležitý!

Ďakujeme, že nás neváhate kontaktovať, každý Váš názor bude vypočutý a využijeme ho pre ďalšie zlepšenie našich služieb. Pomôžte nám v tom.

Vaše názory a pripomienky nám môžete zaslať prostredníctvom formulára:

CAD a BIM Systémy

Technická podpora

Ing. Róbert Šúlek

Centrála Žilina

+421 903 567 076

sulek@map.sk


Ing. Ján Muščík ml.

Centrála Žilina

+421 903 053 630

muscik.ml@map.sk


Ing. Pavel Stotka

Centrála Žilina

+421 905 894 871

stotka@map.sk


Ing. Andrej Palko

Centrála Žilina

+421 415 623 621

palko@map.sk


Ing. Alfréd Takáč

Pobočka Bratislava

+421 948 260 828

takac@map.sk


Ing. Miroslav Baláž, PhD.

Pobočka Bratislava

+421 911 804 105

balaz@map.sk


Mgr. Ing. Martin Richter

Pobočka Trnava

+421 911 804 260

richter@map.sk


Ing. Kamil Laco

Pobočka Bratislava

laco@map.sk


Ing. Lukáš Pavlík

Centrála Žilina

+421 904 898 175

pavlik@map.sk


CAD a BIM Systémy

Obchodná podpora

Ing. Ján Muščík

Centrála Žilina

+421 903 804 158

muscik@map.sk


Ing. Vladimír Marman

Centrála Žilina

+421 903 533 628

marman@map.sk


Ing. Zuzana Muščíková

Centrála Žilina

+421 903 547 158

muscikova@map.sk


Mgr. Miloš Mrva, PhD.

Pobočka Trnava

+421 911 804 230

mrva@map.sk


Ing. Ladislav Váňa

Pobočka Trenčín

+421 911 804 250

vana@map.sk


Ing. Michal Jusko

Pobočka Košice

+421 911 804 014

jusko@map.sk


Ing. Miroslav Baláž, PhD.

Pobočka Bratislava

+421 911 804 105

balaz@map.sk


Pobočky

Trnava

Vladimíra Clementisa 13

917 01 Trnava


Trenčín

Brnianska 1

911 05 Trenčín


Košice

Macákova

040 11 Košice – pereš


Bratislava - AEC, BIM, GIS

Mlynské Nivy 54

821 05 Bratislava


O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter