Kontakt

Kontaktné info

M&P® spol. s r. o.

Jánošíkova 264

010 01 Žilina


IČO: 31 568 203

DIČ: 2020448375

IČ DPH: SK2020448375

Vzdialená správa

Stiahnuť teamviewer

Napíšte nám

Vivamus orci enim, dignissim eget rutrum ac, eleifend sit amet nibh. Nulla porta mauris quis metus varius hendrerit. In suscipit mauris nec suscipit euismod.

CAD a BIM Systémy

Technická podpora

Ing. Róbert Šúlek

Centrála Žilina

+421 903 567 076

sulek@map.sk


Ing. Ján Muščík ml.

Centrála Žilina

+421 903 053 630

muscik.ml@map.sk


Ing. Pavel Stotka

Centrála Žilina

+421 905 894 871

stotka@map.sk


Ing. Andrej Palko

Pobočka Žilina

+421 415 623 621

palko@map.sk


Ing. Alfréd Takáč

Pobočka Bratislava

+421 948 260 828

takac@map.sk


Bc. Ján Kudla

Pobočka Košice

+421 904 898 175

kudla@map.sk


Ing. Miroslav Baláž, PhD.

Pobočka Bratislava

+421 911 804 105

balaz@map.sk


Mgr. Ing. Martin Richter

Pobočka Trnava

+421 911 804 260

richter@map.sk


Ing. Kamil Laco

Pobočka Bratislava

laco@map.sk


CAD a BIM Systémy

Obchodná podpora

Ing. Ján Muščík

Centrála Žilina

muscik@map.sk


Ing. Vladimír Marman

Centrála Žilina

marman@map.sk


Ing. Zuzana Muščíková

Centrála Žilina

muscikova@map.sk


Mgr. Miloš Mrva, PhD.

Pobočka Trnava

mrva@map.sk


Ing. Ladislav Váňa

Pobočka Trenčín

vana@map.sk


Ing. Michal Jusko

Pobočka Košice

jusko@map.sk


Ing. Miroslav Baláž, PhD.

Pobočka Bratislava

balaz@map.sk


Pobočky

Trnava

Vladimíra Clementisa 13

917 01 Trnava


Trenčín

Brnianska 1

911 05 Trenčín


Košice

Macákova

040 11 Košice – pereš


Bratislava - AEC, BIM, GIS

Mlynské Nivy 54

821 05 Bratislava