AutoCAD One (AutoCAD including specialized toolsets)

cena: 1.935 €/rok

Varianty: ročný, 3-ročný prenájom
Mám záujem/dopyt

 

AutoCAD® je software CAD (Computer-Aided Design), na ktorý sa architekti, projektanti a konštruktéri spoliehajú pri tvorbe presných 2D a 3D výkresov.

Čo dokáže AutoCAD?
• Návrh a úpravy 2D geometrie a 3D modelov s telesami, povrchmi a objektmi siete.
• Opatrení výkresov poznámkami pomocí textu, kót, odkazov a tabuliek.
• Prispôsobenie pomocou doplnkových aplikácií a rozhraní API

One AutoCAD  vrátane špecializovaných súprav nástrojov (AutoCAD One).

Získajte sadu špecializovaných nástrojov za cenu jedného softwaru.

Čo obsahuje sada nástrojov AutoCAD?

 

AutoCAD Architecture
Využíva špeciálne prvky návrhu budov a presných inteligentných architektonických objektov a štýlov (8000+), ktoré zlepšujú architektonické kreslenie a dokumentáciu. Automatizované pôdorysy, úseky, výškové údaje a ďalšie.

AutoCAD Mechanical
Urýchľuje dizajn produktov pomocou strojárskych dizajnových funkcii s databázou viac ako 700 000 inteligentných strojárskych normalizovaných častí a symbolov.
Automatizovanie úloh, ako je generovanie strojných komponentov a vytváranie zoznamov materiálov.

AutoCAD Electrical
Využíva špeciálne elektronické prvky s databázou viac ako 65 000 inteligentných elektrických symbolov, ktoré zvyšujú produktivitu pri spracovaní, úprave a vytváraní dokumentácie elektricky ovládaných systémov. Rýchle navrhovanie panelov, schém a ďalších výkresov pomocou elektro sady nástrojov.

Plant 3D
Špecializovaný pre navrhovanie potrubných systémov s využitím inžinierskych nástrojov na podporu výroby a integráciu do 3D návrhu zariadení. Zrýchlené schémy, usporiadanie zariadení, layouty a ďalšie výkresy so sadou potrubárskych 3D nástrojov.

MEP
Využíva špeciálne inžinierske prvky MEP s viac ako 10 500 inteligentnými strojárenskými, elektrickými a inštalatérskymi objektmi. Zvyšuje produktivitu pri vytváraní a editácii dokumentácie stavebných systémov.

Map 3D
Základný editačný nástroj v geografických riešeniach (GIS, mapové aplikácie). Predstavuje kompletné riešenie pre tvorbu máp a topologickú analýzu, urbanizmus a plánovanie, základné mapy závodu, projektovanie inžinierskych sietí, pre GIS a FM (správu majetku), založené na objektovej báze AutoCADu.

Raster Design
Konvertuje rastrové obrázky na objekty DWG ™ pomocou nástroja rastrových vektorov. Umožňuje ľahké upravovanie a čistenie rastrových obrázkov pri ich transformácii na vektorové kresby v rámci známeho AutoCAD prostredia.

AutoCAD mobilná a webová aplikácia zdarma:

• Zobrazovanie, úpravy a vytváranie návrhov v teréne a na cestách z akéhokoľvek mobilného zariadenia.
• Nevyžaduje sa žiadna inštalácia softvéru
• Pracujete kedykoľvek a kdekoľvek, zostávate v spojení s výkresmi CAD v práci
• Vďaka ľahko použiteľným nástrojom môžete vykonávať merania na mieste a upravovať CAD návrhy počas stretnutí s klientom, na akomkoľvek inteligentnom počítači, telefóne alebo tablete

 

Porovnanie AutoCAD a AutoCAD LT

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter