SpaceMouse Enterprise Kit

Špičkové riešenie pre CAD

Keď spárujete 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise s myšou CadMouse Pro Wireless a podložkou CadMouse Pad, tento celok tvorí viac ako obyčajný súhrn jednotlivých súčastí. Túto synergiu nazývame „sila dvoch rúk“ – 3D myš SpaceMouse Enterprise zaistí hladké polohovanie objektu alebo zobrazenia, zatiaľ čo myš CadMouse Pro Wireless pohybujúca sa po prispôsobenej podložke CadMouse Pad poslúži k jednoduchému vyberaniu a vytváraniu objektov. Ide o prirodzený a pohodlný štýl práce, ktorému sa nič nevyrovná.

SpaceMouse Enterprise

SpaceMouse Enterprise je doteraz najvyspelejšia 3D myš od spoločnosti 3Dconnexion predstavujúca ľahko použiteľné, vysoko účinné funkcie, ktoré vám sprostredkujú doposiaľ nevídané pochopenie konštrukčných návrhov v reálnom čase.

SpaceMouse Enterprise je tiež najergonomickejšie navrhnutý produkt, aký sme kedy vytvorili. Komplexné zoskupenie tlačidiel veľkých ako klávesy, vrátane nastaviteľných klávesov rýchlych pohľadov QuickView a špeciálnych klávesov klávesnice, znamená oveľa menej pohybov ruky medzi myšou a klávesnicou, než bolo doteraz potrebné.

viac>>>

Myš CadMouse PRO Wireless

Ak pracujete niekoľko hodín denne v CAD aplikáciách, mali by ste mať ten pravý nástroj, ktorý podporuje váš pracovný štýl. V produkte CadMouse PRO Wireless získate myš, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na potreby profesionálnych konštruktérov. Zariadenie ponúka špecifické funkcie pre CAD softvér ako vyhradené prostredné tlačidlo myši, kompaktné prevedenie a bezkonkurenčnú možnosť pripojenia k vášmu mobilnému pracovisku tromi druhmi pripojenia.

viac>>>

Podložka CadMouse Pad Compact

CadMouse Pad Compact, vyvinutá výhradne pre rad 3Dconnexion CadMouse, má vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s mikrotextúrou, vďaka ktorej podporuje ešte hladšie a presnejšie pohyby. Má kompaktné rozmery, takže ju môžete brať so sebou všade bez ohľadu na to, kde práve pracujete.

Dvojportový rozbočovač USB

Sme takmer presvedčení o tom, že pri vytváraní sady SpaceMouse Enterprise Kit sme mysleli na všetko. Stačí pripojiť myši SpaceMouse Enterprise a univerzálneho prijímača k dvojportovému rozbočovaču USB (štandardná súčasť dodávky), takže potrebujete iba jeden port USB na vašej pracovnej stanici.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter