CADMouse Compact Wireless

Kompaktná myš vyvinutá pre špičkový bezdrôtový výkon

Je ľahká a šikovná, a preto je vhodná najmä pre profesionálnych dizajnérov a konštruktérov, ktorí dávajú prednosť vstupnému zariadeniu menších rozmerov a chcú myš, ktorá je obzvlášť vhodná na prácu na cestách. Vďaka pokročilej ergonómii, vynikajúcemu pohodliu a prepracovanému koliesku zaručuje táto bezdrôtová počítačová myš ideálnu citlivosť, reaktivitu a presné ovládanie, ktoré zaisťujú bezproblémovú profesionálnu prácu.

Info

Technológia prepojenia: bezdrôtová, káblové – USB, 2.4 GHz, Bluetooth 4.0    Farba Matná čerň, oceľová
Orientácia Pravák
Rozmery (ŠxDxV) 6.7 cm x 11 cm x 3.8 cm
Váha 110 g
Bezdrôtový prijímač Bezdrôtový prijímač USB
Technológia detekcie pohybu Optický
Počet tlačidiel 7
Rozlíšenie pohybu 7200 dpi
Výkon Rýchlosť dopytovania: 1000 Hz
Vlastnosti Rolovacie koliesko, polytetrafluóretylénu (PTFE) nôžky, nabíjanie, radiálne tlačidlo ponuky, funkcie gest, QuickZoom, funkcia Smart Scroll
Požadovaný operačný systém Microsoft Windows 7/8 / 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.10 alebo neskorší

Koliečko Smart Mouse Wheel 2

Táto funkcia ponúka niekoľko pokročilých režimov rolovania v závislosti od vykonávanej činnosti. Rolovanie sa mení podľa softvéru a podľa potreby, aby bolo ovládanie vždy čo najpresnejšie. Funkcia Tick-to-Tick, špecifická pre CAD aplikácie, umožňuje používateľom neobyčajne hladko zväčšovať a zmenšovať modely a výkresy. Pre ďalšie aplikácie ponúka koliesko spoľahlivé rolovanie a prezeranie rozsiahlych dokumentov alebo webových stránok.

Funkcia QuickZoom

Táto funkcia umožňuje zväčšiť a zmenšiť modely a výkresy s mimoriadnou jemnosťou a zároveň automaticky vycentrovať výkres na miesto, kde sa nachádza kurzor. Stlačením tlačidiel pre palec sa zväčší alebo zmenší poloha kurzora a úroveň zväčšenia sa jemne doladí podržaním príslušného tlačidla.

Máte záujem o kúpu produktu?

Ak Vás produkt oslovil a mali by ste záujem o kúpu, neváhajte kontaktovať našich obchodníkov ktorí Vám s radosťou pripravia cenovú ponuku.

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter