CADMouse PRO

Najlepšia bezdrôtová myš pre CAD profesionálov

CadMouse Pro Wireless je plnohodnotná myš určená špeciálne pre moderných CAD profesionálov. CadMouse Pro Wireless ponúka špičkovú ergonómiu, špeciálne prostredné tlačidlo, optický senzor s vysokým rozlíšením, až 2 mesiace používania medzi nabitiami* a životnosť 50 miliónov kliknutí, čo je základom každej sady nástrojov pre CAD.

Tlačítko pro profesionálov

Prostredné tlačidlo myši bolo navrhnuté špeciálne pre užívateľov CAD, ktorí vyžadujú tretie tlačidlo na prístup k funkciám aplikácie. Pomocou takmer 60 g menej sily ako klikanie rolovacím kolieskom je prostredné tlačidlo myši ideálne pre aplikácie CAD.

Viac komfortu, menej napätia

CadMouse Pro Wireless navrhnutá s nakloneným tvarom zaisťuje prirodzenú polohu ruky a znižuje bolesti svalov a šliach, s ktorými sa často stretávame u tradičných myší..

Koliečko Smart Mouse Wheel 2

Táto funkcia ponúka niekoľko pokročilých režimov rolovania v závislosti od vykonávanej činnosti. Rolovanie sa mení podľa softvéru a podľa potreby, aby bolo ovládanie vždy čo najpresnejšie. Funkcia Tick-to-Tick, špecifická pre CAD aplikácie, umožňuje používateľom neobyčajne hladko zväčšovať a zmenšovať modely a výkresy. Pre ďalšie aplikácie ponúka koliesko spoľahlivé rolovanie a prezeranie rozsiahlych dokumentov alebo webových stránok.

Funkcia QuickZoom

Táto funkcia umožňuje zväčšiť a zmenšiť modely a výkresy s mimoriadnou jemnosťou a zároveň automaticky vycentrovať výkres na miesto, kde sa nachádza kurzor. Stlačením tlačidiel pre palec sa zväčší alebo zmenší poloha kurzora a úroveň zväčšenia sa jemne doladí podržaním príslušného tlačidla.

Info

Hlavné vlastnosti
7 tlačidiel
Ergonomický tvar pre pohodlnú prácu s CAD
Špeciálne vyvinuté patky z PTFE
Kolečko Smart Mouse Wheel 2
Funkcia QuickZoom
Prispôsobiteľná radiálna ponuka

Senzor
Optický senzor s vysokým rozlíšením: 7.200 DPI
Adaptívna frekvencia odozvy: 90Hz (Bluetooth)
125Hz (univerzálny prijímač) a 1000Hz (bez kábla)

Bezdrátová technológia & Pripojenie
2,4 GHz bezdrátová technológia 3Dconnexion®
Bluetooth® Low Energy
Kábel USB-C

Rozmery a hmotnosť
Dĺžka: 126 mm / 5,0”
Šírka: 74 mm / 2,9”
Výška: 44 mm / 1,7”
Hmotnosť: 140 g / 0,31 lb / 4,94 oz

Batérie
Výdrž vnútornej batérie: 2 mesiace*
Dobíjacie lítium-polymérové 1100 mAh
Doba nabíjanie: 2 minúty pre jednodennú prevádzku
(7 hodín pre úplné nabitie)

Záruka
3 roky

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter