Moldflow

Simulačný softvér na vstrekovanie plastov od spoločnosti Autodesk – Moldflow poskytuje nástroje, ktoré vám pomôžu overiť a optimalizovať dizajn plastových dielov a vstrekovacích foriem. Presnou predikciou procesu formovania sa dá predísť prípadným defektom, čo umožní, aby sa vysoko kvalitné výrobky z plastov vyrábali správne.

Prostredníctvom rozsiahlej databázy termoplastických materiálov umožnuje Moldflow dizajnérom, tvorcom foriem a inžinierom prostredníctvom simulačného nastavenia a interpretácie výsledkov, aby ukázali, ako zmeny hrúbky steny, umiestnenia brány, materiálu, geometrie a ďalších parametrov procesu ovplyvňujú vyrobiteľnosť.

Softvérové možnosti Moldflow zahŕňajú Moldflow Adviser, ktorý poskytuje technické simulačné nástroje pre technikov a analytikov, aby sa zabezpečila kvalita a vyrobiteľnosť výliskov. Insight Moldflow pomáha simulovať najpokrokovejšie formovacie procesy, aby sa zabránilo oneskoreniu výroby.

Základne rozdelenie:
Autodesk Moldflow Adviser
Vyvažovací bežec – zabezpečuje, že všetky dutiny formy sa plnia súčasne a rovnomerne rozloženým tlakom.
Efektívne modelovanie a chladenie foriem – Automatické generovanie chladiacich kanálov, pridávanie viacerých chladiacich rovín alebo chladenie chladiacich okruhov manuálne.
Tolerancia dielu, zmrašťovanie a deformácia – analýza deformácie časti a vyhodnotenie potenciálnych problémov s návrhom na dosiahnutie optimálnej kvality dielu.
Poradca pre dizajnéra – analyzujte a vyhodnoťte koncepcie a zistite, aký vplyv bude mať výber návrhov na začiatku vývojového procesu.

Autodesk Moldflow Insight
Sieť vyriešená jedným kliknutím – zlepšite svoju produktivitu tým, že zasieťujete a analyzujete svoj model v jednom kroku.
Štúdie optimalizácie súčastí – použitie návrhu experimentov s hodnotami rozsahu parametrov geometrie modelu.
Analýza prietoku chladiva – analyzujte celú históriu toku chladiva od pumpy po formu, aby ste identifikovali účinky dĺžok hadice a chladiacich kanálov.
Cloudová analýza – spustite viac analýz v cloude bez toho, aby ste znížili kapacitu svojich miestnych zdrojov.

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter