CAD engineering

Komplexné profesionálne služby, predaj a konzultácie pre CAD, CAM, PLM, PDM, BIM, GIS v oblasti strojárstva, stavebníctva, architektúry, infraštruktúry a geodézie

Profesionálne riešenia na mieru

Ponúkame komplexné CAD, CAM, BIM, PDM a PLM riešenia, on-site aj online podporu a špecializované školenia pre našich stávajúcich aj nových zákazníkov v oblasti strojárstva, stavebníctva, infraštruktúry, architektúry a geodézie. Sme líder na slovenskom trhu v oblasti predaja produktov Autodesk určených pre strojárstvo.

Máte otázku?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my Vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek

SpaceMouse Compact

3D myš navrhnutá pre pokročilú navigáciu

SpaceMouse Compact bola vytvorená pre intuitívnu, ľahkú a precíznu 3D navigáciu v CAD aplikáciách, ktorú nemožno zažiť pri práci so štandardnou myšou a klávesnicou. Jedná sa o dokonalý nástroj pre moderných inžinierov, architektov a dizajnérov pre prehliadanie 3D projektov a skúmanie 3D priestorov.

Prirodzená navigácia v 3D svete

Patentovaný snímač s technológiou šiestich stupňov voľnosti (6DOF) bol navrhnutý špeciálne pre manipuláciu digitálnym obsahom alebo polohami kamery v predných CAD aplikáciách. Jednoduchým zatlačením, zatiahnutím, otáčaním alebo nakláňaním ovládacieho kolieska 3Dconnexion možno intuitívne posúvať, približovať alebo vzďaľovať a otáčať model. Súbežne vaša druhá ruka môže voľne ovládať bežné funkcie myši ako vyberanie, vytváranie alebo úpravy modelu.

Kompaktné prevedenie

Vďaka svojmu klasickému a čistému dizajnu SpaceMouse Compact je taká malá, že je vhodná pre každé pracovisko, nakoľko jej brúsená oceľová základňa zaisťuje stabilitu pre precíznu navigáciu v 3D.

Info

Hlavné vlastnosti
Snímač s technológiou šiestich stupňov voľnosti (6Dof) od firmy 3Dconnexion®
2 programovateľné tlačidlá

Rozmery & Hmotnosť
Dĺžka: 77 mm / 3”
Šírka: 77 mm / 3”
Výška: 54 mm / 2,1”
Hmotnosť: 480 g / 1,06 lb / 16,93 oz

Návod na použitie
Download 3Dconnexion SpaceMouse Compact Manual

Obsah balenia
3D myš SpaceMouse Compact od 3Dconnexion

Záruka
3 ročná obmedzená záruka na hardvér

Podporované operačné systémy
Microsoft® Windows, macOS

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter