Fusion 360 Signal Integrity Extension

Fusion 360 Signal Integrity Extension je simulačná služba poháňaná technológiou Ansys, ktorá odomkne pohľad na dopady návrhu PCB na výkon prostredníctvom informácií o dĺžke signálu, impedancii, indukčnosti, odpore, oneskorení a ďalších. 

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

 

Cena: od 1.410 € na rok (bez DPH)

Fusion Signal integrity

Čo je Signal Integrity Extension

Fusion 360 Signal Integrity Extension (SI), poháňané spoločnosťou Ansys, je cenovo dostupná možnosť, ktorá odomkne ďalšie možnosti PCB/elektroniky vo Fusion 360, čo vám umožní spustiť elektromagnetickú analýzu kritických signálov v rámci vašej PCB.

Signal Integrity Extension umožňuje produktovým dizajnérom a inžinierom kontrolovať a riešiť problémy so signálmi PCB už vo fáze návrhu, aby sa zlepšila zhoda s testovaním EMC a EMI (elektromagnetická kompatibilita a rušenie), znížilo sa nákladné fyzické testovanie PCB a prototypovanie a urýchlil sa vývoj.

Vyrábajte spoľahlivé produkty

Zistite, ako zlepšiť súlad návrhu vysokorýchlostnej dosky plošných spojov s testovacími štandardmi EMI a EMC.

Urýchlite vývojový cyklus

Zlepšite svoj proces vývoja produktu virtualizáciou elektromagnetickej analýzy skôr v rámci pracovného postupu návrhu PCB.

Nižšie náklady na fyzické testovanie

Minimalizujte nákladné fyzické PCB prototypovanie  a re-spin dosiek s prístupom k elektromagnetickému výkonu vášho návrhu.

Vlastnosti

Impedančné prispôsobenie

Spravujte a ovládajte impedanciu pre každý kritický signál na celej doske pre optimálny vysokorýchlostný dizajnový výkon.

Informácie o signáloch

Analyzujte signály svojho návrhu a skontrolujte parametre, ktoré charakterizujú vysokorýchlostný dizajn, ako sú oneskorenia signálu, dĺžka stopy, impedancia a väzba.

Jednoduchá konfigurácia

Pomocou jednoduchých vstupných parametrov a konfigurácie môžu inžinieri vybrať zaujímavé signály pre rýchlu analýzu na požiadanie.

Vizuálne nahlásenie porušenia

Ľahko a vizuálne identifikujte akékoľvek potenciálne problémy s impedanciou alebo väzbou pomocou prekrytého farebne označeného prekrytia na vašom 2D návrhu PCB.

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Obchodná hodnota

Vyhovujúce Smart produkty

Uvedenie úspešných inteligentných produktov na trh nezávisí len od toho, aké problémy zákazníkovi vyriešia, ale závisí aj od toho, či elektronika týchto produktov spĺňa špecifické regulačné normy. Rozšírenie SI pomáha inžinierom navrhovať dosky plošných spojov, ktoré sú v súlade s priemyselnými regulačnými smernicami a pravidlami (elektromagnetická kompatibilita a elektromagnetické rušenie – alebo EMC a EMI).

Nižšia výrobná cena

Vzhľadom na to, že spoločnosti fungujú s malými maržami, môže byť zníženie nákladov na vývoj ich produktov konkurenčnou výhodou. S rozšírením SI budú mať dizajnéri prehľad o elektromagnetickom výkone svojich dosiek plošných spojov, čo im umožní zmierniť konštrukčné problémy pred fyzickým testovaním dosiek plošných spojov, čo znižuje náklady na opätovné otáčanie dosky a náklady na regulačné testovanie.

Šetrite čas

Nič nerozruší manažment viac ako oneskorený projekt. Rozšírenie SI urýchľuje uvedenie inteligentných produktov na trh virtualizáciou analýzy signálov PCB. Vďaka prehľadu o jeho elektromagnetickom výkone počas fázy návrhu môžu dizajnéri minimalizovať časovú os projektu znížením aktivít v dôsledku ECO, výroby viacerých fyzických prototypov PCB a fyzického testovania EMC/EMI.

Vyplňte medzery v schopnostiach

Zložitosť analýzy vysokorýchlostných signálov môže vyžadovať zložité simulačné nástroje vyžadujúce zložité konfigurácie. Rozšírenie SI je integrované do pracovného postupu návrhu PCB Fusion 360 a vyžaduje jednoduché vstupy na jeho konfiguráciu. Jeho jednoduché nastavenie a vizuálne výsledky prezentované na 2D rozložení PCB ho robia ideálnym a ľahko použiteľným pre každého inžiniera alebo dizajnéra PCB

Tutoriály

Prehlaď o rozšírení alebo tutoriály na prácu v softvéry môžete nájst na Youtube kanáli Fusion 360.

Novinky z CAD engineering

Promo AutoCAD

Využite Promo na nové licencie! Ušetrite na licenciách 20% na: AutoCAD LT/ LT for Mac Revit LT Suite 15% na: AutoCAD Podmienky akcie platnosť od 27.5

Novinky v Inventor 2025

Čo je nové v Inventor 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… Inventor je na trhu už 25 rokov Tento rok predstavuje monumentálny míľnik 25 rokov

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť najvýkonnejší CAD nástroj na trhu. V AutoCAD 2025 budete môcť

Riziká používania pirátskeho softvéru

Riziká používania pirátskeho softvéru Zistite aké sú skryté nebezpečenstvá škodlivého softvéru, ktoré môžu uškodiť Vám, ale aj Vašej firme. ČO je malware? Malware je často

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter