Fusion Simulation Extension

Získajte prehľad o výkone produktu a možnosti jeho výroby, aby ste minimalizovali oneskorenia súvisiace s dizajnom pomocou rozšírenia Simulation Extension vo Fusion. Po novom Fusion Simulation Extension aj generatívny dizajn.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 1.350 € na rok (bez DPH)

Čo sú to rozšírenia Fusion Extensions ?

Rozšírenia sú zoskupením schopností, ktoré je možné pridať do Fusion a poskytnúť tak ďalšie funkcie a následné výhody pre používateľov. Prístup k rozšíreniam Fusion 360 je poskytovaný prostredníctvom Tokenov alebo klasického predplatného.

Čo je Fusion Simulation Extension?

Fusion Simulation Extension je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte.

Analyzujte výkon a vyrobiteľnosť svojich 3D návrhov, aby ste sa uistili, že budú spĺňať požiadavky reálnych podmienok pomocou štrukturálnych, tepelných a explicitných simulačných nástrojov.

Rozšírenie simulácie zahŕňa aj štúdie simulácie vstrekovania, ktoré vám pomôžu získať prehľad o výrobe vstrekovaním plastov pre váš 3D návrh.

Po novom Fusion Simulation Extension obsahuje aj veľmi populárny generatívny dizajn.

Výhody rozšírenia Fusion Simulation Extension

Prístup K rôznym simulačným možnostiam

Simulujte to, čo potrebujete a keď to potrebujete, s prístupom k širokému spektru pokročilých simulačných schopností analýzy konečných prvkov (FEA), ktoré využívajú dôveryhodné riešenia zo zrelého simulačného softvéru.

Nekomplikované simulačné CAD modely

Zjednodušte a upravte svoje simulačné CAD modely a simulačné štúdie, aby ste mohli upravovať a porovnávať zmeny dizajnu bez potreby exportu modelov.

Zabezpečte tvarovateľnosť plastových dielov

Zistite a vizualizujte tvarovateľnosť a predpokladanú kvalitu dielu vstrekovaného plastu a využite odporúčania na zmenu dizajnu pred dokončením vašich 3D návrhov.

Funkcie Fusion Simulation Extension

Simulácia vstrekovania

Zistite, ako váš dizajn ovplyvňuje výrobu dielov a kvalitu pre diely vstrekované do plastov pomocou riadených výsledkov, aby ste získali esteticky prijateľný diel, ktorý bude fungovať podľa plánu.

Tepelný ustálený stav

Sledujte prenos tepla cez svoj diel alebo zostavu, aby ste pochopili, či váš diel môže zlyhať na základe maximálnej kritickej teploty komponentu.

Modálne frekvencie

Skontrolujte účinky prirodzených voľných vibrácií na vašom diele alebo zostave, aby ste mohli doladiť váš dizajn.

Optimalizácia tvaru

Dosiahnite ľahké konštrukčné ciele tak, že identifikujete materiál, ktorý je možné z vášho dizajnu odstrániť, pričom stále dosiahnete prípustné ciele namáhania a posunutia.

Uhnutie

Určte multiplikátor kritického vzperu a modálny tvar vzperu z tlakového zaťaženia aplikovaného na váš konštrukčný komponent, aby ste vytvorili podpernú alebo vystužovaciu štruktúru a zabránili tak zlyhaniu konštrukcie v dôsledku uhnutia.

Tepelný stres

Simulujte teplotne indukované napätia spôsobené teplotnými gradientmi v modeli a meniacimi sa charakteristikami tepelnej rozťažnosti materiálov.

Nelineárne statické napätie

Preskúmajte veľké deformácie, pohyb, zmeny kontaktu a zaťaženia a nelineárne správanie materiálu počas udalosti alebo prírastkovej zmeny zaťaženia.

Simulácia udalostí

Predpovedajte, ako sily závislé od času ovplyvňujú výkon 3D návrhu.

Čo je to generatívny dizajn ?

Generatívny dizajn je forma umelej inteligencie, ktorá využíva silu cloudu a machine learning, čím vam umožnuje urýchlit celý proces od návrhu až po výrobu produktu.

Urýchlite proces vývoja produktu

 

Proces generatívneho navrhovania skúma výsledky pripravené na výrobu už na začiatku výrobného procesu, ktoré sú optimalizované z hľadiska nákladov, materiálu a rôznych výrobných techník. 

Riešenia pripravené na výrobu s generatívnym dizajnom

Generatívny dizajn vo Fusion 360 vám dáva možnosť vybrať si viacero výrobných metód na rýchle preskúmanie mnohých riešení pre vaše dizajnérske a inžinierske výzvy.

Prídavná výroba

Zlepšite slobodu dizajnu a posuňte svoje inovácie do popredia. Vytvárajte kvalitnejšie produkty za kratší čas a zároveň znižujte plytvanie materiálom.

CNC obrábanie

Využite svoje výrobné možnosti na úrovni dielne zlepšením konzistencie medzi vašimi 2,5-osovými, 3-osovými alebo 5-osovými strojmi.

Casting

Využívajte zložité tvary, zložité časti a lepšie mechanické vlastnosti a zároveň kombinujte aditívny, subtraktívny a generatívny dizajn pre zníženie výrobných nákladov.

Vstrekovanie

Optimalizujte efektivitu svojho veľkoobjemového vstrekovania pomocou generatívneho dizajnu, čím dosiahnete vyššiu rýchlosť výroby so skrátenými časmi cyklu.

Viac o generatívnom dizajne

 

Chceli by ste vedieť viac o generatívnom dizajne ? Pozrite si webinár na našom Youtube kanále.

Novinky z CAD engineering

Promo AutoCAD

Využite Promo na nové licencie! Ušetrite na licenciách 20% na: AutoCAD LT/ LT for Mac Revit LT Suite 15% na: AutoCAD Podmienky akcie platnosť od 27.5

Novinky v Inventor 2025

Čo je nové v Inventor 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… Inventor je na trhu už 25 rokov Tento rok predstavuje monumentálny míľnik 25 rokov

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť najvýkonnejší CAD nástroj na trhu. V AutoCAD 2025 budete môcť

Riziká používania pirátskeho softvéru

Riziká používania pirátskeho softvéru Zistite aké sú skryté nebezpečenstvá škodlivého softvéru, ktoré môžu uškodiť Vám, ale aj Vašej firme. ČO je malware? Malware je často

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter