Fusion Manufacturing Extension

Fusion Manufacturing Extension zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 1350 € na rok (bez DPH)

Čo sú to rozšírenia Fusion Extensions ?

Rozšírenia sú zoskupením schopností, ktoré je možné pridať do Fusion 360 a poskytnúť tak ďalšie funkcie a následné výhody pre používateľov. Prístup k rozšíreniam Fusion je poskytovaný prostredníctvom Tokenov alebo klasického predplatného.

Čo je to Fusion Manufacturing Extension?

Rozšírenie Autodesk Fusion Manufacturing Extension sprístupňuje pokročilé funkcie v Autodesk Fusion, ktoré výrobcom pomáhajú lepšie využívať stroje na aditívnu výrobu na báze kovov, CNC obrábanie alebo nesting a výrobu dielov z plošných materiálov.

Odomknite ďalšie možnosti CAM vo Fusion 360 s flexibilnými a nákladovo efektívnymi možnosťami na prispôsobenie sa potrebám vašej firmy.

Autodesk sa kúpou firiem HSMWorks a hlavne Delcam zaradil medzi najväčších dodávateľov – integrovaných CAM riešení na svete. Firma Delcam ako najväčší dodávateľ CAMriešení (robí len CAM) s mnohoročnými skúsenosťami pre 5-osé obrábanie zložitých súčiastok sa stala podobne ako HSMWorks súčasťou Autodesku a jej high-end technológie sú už integrované do cloudovej platformy Fusion 360 Manufacturing Extension. Dnes je Autodesk najväčším dodávateľom CAM riešení pre SolidWorks. Tieto dve akvizície umožňujú firme Autodesk aktuálne ponúkať dve CAM riešenia: jedno s využitím CAD platformy Inventor, založené hlavne na HSM Works a druhé s využitím CAD platformy Fusion s rozširujúcim modulom pre náročné obrábanie Fusion Manufacturing Extension, ktoré sa dynamicky rozvíja ako jeho natívna cloudová aplikácia. 

Výhody rozšírenia Fusion Manufacturing Extension

Zjednodušte a zautomatizujte programovanie CAM

Automatizujte svoje pracovné postupy CNC obrábania, aby ste skrátili čas programovania, odstránili opakujúce sa úlohy a znížili počet chýb.

Vyrábajte kvalitnejšie diely

Odomknite pokročilé stratégie obrábania na zlepšenie výkonu vašich CNC strojov a výrobu dielov vyššej kvality.

Vyhnite sa predraženému softvéru

Získajte flexibilný prístup k pokročilej technológii CAM, kedy a kde to potrebujete. Odomknite inovatívnu technológiu, ktorá sa vráti do niekoľkých týždňov.

Obrábanie

Automatizácia programovania

Zjednodušte a zrýchlite vŕtanie automatickým rozpoznávaním otvorov, výberom nástrojov a objednávaním operácií pre rýchlejšie programovanie CAM a kratšie časy cyklov.

Viacosové obrábanie

Zlepšite kvalitu povrchu, použite menej nastavení dielov a zvýšte efektivitu cyklu pomocou pokročilých 5-osových stratégií. Bezpečne obrábajte zložité diely s automatickým predchádzaním kolíziám.

Optimalizácia dráhy nástroja

Urýchlite programovanie CAM pomocou výkonných nástrojov na úpravu dráhy nástroja. Vykonajte rýchle úpravy dráh nástroja bez zbytočného prepočítavania, aby ste mohli začať obrábať skôr a rýchlejšie dodávať diely.

Overenie na stroji

Použite sondy namontované na vretene na zlepšenie presnosti vášho CNC obrábania. Automatizujte nastavenie dielov a overte komponenty počas procesu obrábania, aby ste vyrábali diely s lepšou kvalitou.

Nesting

Využite doplnok Nesting vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Príprava Nestingu– rýchlo pripravte svoj model na nesting a nastavte parametre nestingu podľa materiálu pre optimálne využitie zásob.

Porovnajte a zostavte – Nakonfigurujte a zobrazte kľúčové metriky, ako sú náklady, spotreba materiálu a veľkosť zásobníka pre predchádzajúce rozhodnutia týkajúce sa ponuky zákazky a nákupu.

Výroba – Vytvorte dráhy nástroja na pohon rôznych strojov pomocou plne integrovaného a ľahko použiteľného CAM.

Aditívne obrábanie

Fusion Manufacturing Extension vám umožňuje odomknúť ďalšie technológie aditívnej výroby vo Fusion pomocou strojov s kovovým práškovým lôžkom na výrobu ľahších, silnejších a výkonnejších dielov, pričom sa zníži plytvanie materiálom a náklady.

Získajte prístup k pokročilým ovládacím prvkom na automatickú orientáciu dielov, generovanie plne asociatívnych podporných štruktúr a usporiadanie dielov na vašej platforme, aby ste optimalizovali využitie vášho objemu zostavy. Rozdeľte svoje modely, generujte a vizualizujte aditívne dráhy nástrojov a exportujte súbory zostavenia špecifické pre stroj v rade natívnych formátov.

Porovnanie funkcií s Fusion 360

Novinky z CAD engineering

Promo AutoCAD

Využite Promo na nové licencie! Ušetrite na licenciách 20% na: AutoCAD LT/ LT for Mac Revit LT Suite 15% na: AutoCAD Podmienky akcie platnosť od 27.5

Novinky v Inventor 2025

Čo je nové v Inventor 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… Inventor je na trhu už 25 rokov Tento rok predstavuje monumentálny míľnik 25 rokov

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť najvýkonnejší CAD nástroj na trhu. V AutoCAD 2025 budete môcť

Riziká používania pirátskeho softvéru

Riziká používania pirátskeho softvéru Zistite aké sú skryté nebezpečenstvá škodlivého softvéru, ktoré môžu uškodiť Vám, ale aj Vašej firme. ČO je malware? Malware je často

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter