Fusion 360 Machining Extension

Fusion 360 Machining Extension zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Riešenie pre:

K tomu zadarmo:

 CAD technická podpora v hodnote €473

+ Autodesk Eagle Premium v hodnote €413

Cena: od 1.410 € na rok (bez DPH)

Čo sú to rozšírenia Fusion 360 Extensions ?

Rozšírenia sú zoskupením schopností, ktoré je možné pridať do Fusion 360 a poskytnúť tak ďalšie funkcie a následné výhody pre používateľov. Prístup k rozšíreniam Fusion 360 je poskytovaný prostredníctvom Tokenov alebo klasického predplatného.

Čo je to Fusion 360 Machining Extension?

Fusion 360 Machining Extension zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Odomknite ďalšie možnosti CAM vo Fusion 360 s flexibilnými a nákladovo efektívnymi možnosťami na prispôsobenie sa potrebám vašej firmy.

Výhody rozšírenia Fusion 360 Machining Extension

Zjednodušte a zautomatizujte programovanie CAM

Automatizujte svoje pracovné postupy CNC obrábania, aby ste skrátili čas programovania, odstránili opakujúce sa úlohy a znížili počet chýb.

Vyrábajte kvalitnejšie diely

Odomknite pokročilé stratégie obrábania na zlepšenie výkonu vašich CNC strojov a výrobu dielov vyššej kvality.

Vyhnite sa predraženému softvéru

Získajte flexibilný prístup k pokročilej technológii CAM, kedy a kde to potrebujete. Odomknite inovatívnu technológiu, ktorá sa vráti do niekoľkých týždňov.

Automatizácia programovania

Zjednodušte a zrýchlite vŕtanie automatickým rozpoznávaním otvorov, výberom nástrojov a objednávaním operácií pre rýchlejšie programovanie CAM a kratšie časy cyklov.

Viacosové obrábanie

Zlepšite kvalitu povrchu, použite menej nastavení dielov a zvýšte efektivitu cyklu pomocou pokročilých 5-osových stratégií. Bezpečne obrábajte zložité diely s automatickým predchádzaním kolíziám.

Optimalizácia dráhy nástroja

Urýchlite programovanie CAM pomocou výkonných nástrojov na úpravu dráhy nástroja. Vykonajte rýchle úpravy dráh nástroja bez zbytočného prepočítavania, aby ste mohli začať obrábať skôr a rýchlejšie dodávať diely.

Overenie na stroji

Použite sondy namontované na vretene na zlepšenie presnosti vášho CNC obrábania. Automatizujte nastavenie dielov a overte komponenty počas procesu obrábania, aby ste vyrábali diely s lepšou kvalitou.

Porovnanie funkcií s Fusion 360

Novinky z CAD engineering

Flash Promo AutoCAD

Využite Flash Promo, kým je čas. Ušetrite 20% na licenciách AutoCAD LT/ LT for Mac Revit LT Suite A 15% na licenciách  AutoCAD Podmienky akcie

Prípadová štúdia AgeVolt Slovakia s. r. o.

Prípadová štúdia – AgeVolt Slovakia s. r. o. https://www.youtube.com/watch?v=v0Hj8XrPRxM AgeVolt vznikol v roku 2019 v Bratislave. Autor hlavnej myšlienky a tvorca systému Ján Zuštiak sa

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter