so špecializáciou:

PLM – (Product Lifecycle Management)

Nová špecializácia PLM

02.05.2022 Autodesk udelil firme M&P, spol. s r.o. autorizáciu na predaj a podporu riešení PLM (Product Lifecycle Management – Správa životného cyklu produktu). Naši špecializovaní kolegovia s veľkými skúsenosťami so správou dát (PDM) vám teraz môžu pomôcť aj v oblasti správy kusovníkov, vývoja nových produktov, s manažmentom kvality, riadením zmien alebo inými funkciami PLM systému. 

Čo je PLM?

PLM poskytuje celopodnikovú spoluprácu pre všetkých, ktorí sa podieľajú na životnom cykle produktu – od inžinierstva a dodávateľského reťazca až po kontrolu kvality a výrobu. Ak každý pracuje z centrálneho zdroja, môžu uviesť na trh lepšie produkty oveľa rýchlejšie.

Chcete vedieť viac o PLM?

Séria našich webinárov vám pomôže urobiť si predstavu
             Článok o správe životného cyklu produktu

O spoločnosti Autodesk

Technológia Autodesk zahŕňa architektúru, inžinierstvo, stavebníctvo, dizajn a výrobu produktov, médiá a zábavu, čím umožňuje inovátorom na celom svete riešiť veľké i malé výzvy.

Softvéry od Autodesk pomáhajú zákazníkom navrhovať a vytvárať lepšie výrobky pre všetkých, od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce trháky. 

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter