Spojenie Autodesk Fusion 360 a Autodesk EAGLE

Od 7. januára 2020 je súčasťou produktu Autodesk Fusion 360 program Autodesk EAGLE, ktorý je špecializovaný na navrhovanie tlačených spojov. Každý užívateľ s platným subscription pre Fusion 360 bude mať možnosť využiť program EAGLE vo verzii Premium. Pre študentské licencie Fusion 360 bude produkt EAGLE dostupný ako samostatná inštalácia v Autodesk účte. Predplatitelia produktu EAGLE budú môcť použiť Fusion 360, ktorý bude uvedený v ich Autodesk účte.

Nové licencie produktu EAGLE bude možné kúpiť prostredníctvom Fusion 360.

Od tohto dátumu je tiež zmenené licencovanie produktu Autodesk FeatureCAM, ktorý je teraz súčasťou značky Fusion 360. Užívatelia produktu FeatureCAM Standard budú prevedení na produkt Fusion 360 – with FeatureCAM Standard a existujúce licencie FeatureCAM Premium budú zlepšené na verziu Ultimate a prevedené na Fusion 360 – with FeatureCAM. Obnova pre Multi-user licencie zostáva zatiaľ nezmenená.

Všetky tieto zmeny budú prebiehať u jednotlivých užívateľov postupne počas januára 2020.

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter