Urýchlite proces od návrhu po výrobu

V tomto článku sa budeme venovať problematike predávania si dát medzi konštrukčnou prípravou výroby a výrobou a ako je možné tento proces optimalizovať vďaka sade Product design & Manufaturing collection. 

Sada Product design & Manufaturing collection predstavuje ucelené riešenie, pomocou ktorého nielen navrhnete nový výrobok, ale tiež pripravíte všetky potrebné dáta pre výrobu, či už preferujete definíciu na 3D modeloch alebo na výkrese. Sada softvérov zohľadňuje stále rastúce požiadavky firiem na zefektívnenie zadávania dát z konštrukcie do výroby.

Product design & Manufaturing collection obsahuje sadu kompletných nástrojov, aby ste mohli veľmi rýchlo vytvoriť dokumentáciu pre výrobu, tak, ako ste zvyknutý a podľa vaši štandardov. Dáta sú neustále prepojené, takže keď uskutočníte zmenu na modely, tieto zmeny ihneď uvidíte na výkrese.

Výkresy Inventor môžete vytvárať priamo v DVG formáte a tým umožníte do procesu tvorby výkresov vstúpiť užívateľom s autogénom, ktorí môžu vaše výkresy otvoriť a ďalej doplňovať.

Digitálna cesta predávania informácií medzi konštrukciou a výrobou je výrobná inovácia, kedy môžete prispôsobiť návrh výrobným možnostiam. Tolerančná analýza pomáha konštruktérovi rozhodnúť o správnom predpísaní výrobných tolerancií a pri zachovaní plnej funkčnosti výrobkov. Autodesk Inventor zjednodušuje veľmi pracnú a časovo náročnú tolerančnú analýzu na jednoduchú úlohu v podobe pár kliknutí

 

Generatívne navrhovanie vám teda umožňuje preskúmavať možné riešenia konštrukčného problému v kontexte výrobných metód a technických parametrov samotného výrobku, zatiaľ čo tradičný proces môže viesť až do nekonečných zmien. 

Viac informácií sa dozviete vo videu.

Nechajte si od nás nezáväzne poradiť

S radosťou vám poradíme pri výbere vhodného nástroja pre vás. 
O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter