Prečo používať Vault (PDM)?

Autodesk® Vault pomáha zlepšiť spoluprácu a urýchliť vývoj produktov.

Autodesk® Vault spravuje CAD dáta a inžinierske procesy na centrálnom mieste, čím pomáha vašej organizácii šetriť čas, vyhýbať sa nákladným chybám a efektívnejšie kontrolovať či vydávať vaše návrhy .

1. Integrácia s CAD

Pracujte bez prerušenia vďaka bezproblémovej integrácii medzi správou dát vo Vault a vašimi návrhárskymi nástrojmi, ako sú Autodesk® Inventor® a AutoCAD® vrátane súprav elektrických a mechanických nástrojov. Integrácia CAD uľahčuje správu dát spojených s vaším návrhom od inžinierstva až po výrobu – šetrí čas a zachováva presnosť údajov.

Prehrať video

2. Rýchlo vyhľadajte vaše dáta, podporujte väčšiu štandardizáciu a minimalizujte duplicity

Nájdite to, čo potrebujete a kedy to potrebujete, vďaka pokročilým funkciám inteligentného vyhľadávania. Ušetrite čas opätovným používaním vašich dát namiesto vytvárania návrhov od začiatku. Používanie Vault pomáha výrazne skrátiť čas potrebný na nájdenie informácií, takže môžete stráviť viac času navrhovaním a menej času hľadaním údajov.

Vault poskytuje prispôsobiteľné nástroje pre správcov Vaultu, ktoré im pomáhajú presadzovať organizačné štandardy pri vytváraní, kontrole a uvoľňovaní údajov, ako aj odvetvové štandardy ako ISO 9000 a RoHS. Identifikujte a eliminujte duplicitu dielov pomocou geometrického vyhľadávania a zvýšte produktivitu v celej organizácii.

3. Sledujte a manažujte revízie

Vault pomáha zabezpečiť, aby každý pracoval s najaktuálnejšími informáciami v systéme, ktorý automaticky sleduje zmeny, udržiava predchádzajúce verzie súborov a zachytáva celú históriu vašich návrhov.

Prehrať video
Prehrať video

4. Rýchlo skopírujte a znova použite dáta

Zastavte manuálne pretváranie zložitých modelov a sústav výkresov a ušetrite čas. Pomocou softvéru na správu dát Vault môžete skopírovať návrh – vrátane všetkých súvisiacich súborov a dokumentácie – na použitie v novom dizajne. Jednoducho nakonfigurujte súbory, ktoré chcete nahradiť, znova použiť alebo skopírovať.

5. Súbežný dizajn a tímová spolupráca

Dáta o produkte v jedinom systéme umožňujú multifunkčným tímom navrhovať súbežne bez prepisovania súborov – na rozdiel od zdieľania informácií o produkte prostredníctvom e-mailu, tabuliek a iných izolovaných manuálnych metód, ktoré vedú k strate údajov. Pri vzájomnej spolupráci môžete lepšie vyvážiť zdroje, ušetriť čas a dodržiavať deadline

6. Jednoduchá administrácia a konfigurácia

Vault poskytuje nástroje na správu servera Vault na maximalizáciu prevádzkyschopnosti. Intuitívne administratívne nástroje uľahčujú správu serverov aj tým, ktorí majú minimálne IT znalosti.

8. Vytvárajte inžinierske kusovníky

Vytvorte inžiniersky zoznam materiálov odvodený z návrhových údajov CAD, aby ste mohli efektívne sledovať a komunikovať medzi oddeleniami podrobnosti o tom, ako bol produkt funkčne navrhnutý.

Prehrať video

9. Ovládajte prístup k dátam

Pomôžte posilniť bezpečnosť údajov nastavením povolení, ktoré riadia, ku ktorým údajom môžu ľudia pristupovať a upravovať ich na základe svojich rolí a projektov, do ktorých patria.

Webinár

Webinár PDM od M&P a viac, môžete nájsť na našom Youtube kanáli.

10. Spolupracujte s externými zainteresovanými stranami

Fusion Team, ktorý je súčasťou kolekcie Autodesk® Product Design and Manufacturing Collection, vám umožňuje spolupracovať so zákazníkmi, dodávateľmi a ďalšími externými zainteresovanými stranami spojenými s vaším projektom v jednom zabezpečenom cloudovom pracovnom priestore. Zdieľajte natívne súbory a aktualizácie dizajnu pri zachovaní kontroly prístupových práv, verzií a sledovateľnosti.

Prehrať video

11. Urýchlite vzdialené kontroly dizajnu

Zdieľajte vizuálne reprezentácie svojich návrhov pomocou webového nástroja Autodesk® Shared Views, ktorý je súčasťou aplikácie Vault Professional. Recenzenti môžu vidieť vaše návrhy vo svojom webovom prehliadači a môžu vám priblížiť, zmerať, prečiarknuť, označiť a odoslať vám svoje komentáre.

Vault Professional

Zistite viac o PDM systéme Vault Professional

12. Rozšírte sa do viacerých lokalít podľa vašich požiadaviek

Funkcionalita viacerých miest, dostupná s Vault Professional, umožňuje spoločnostiam synchronizovať dáta návrhu medzi distribuovanými pracovnými skupinami, čím sa rozširuje dosah návrhu naprieč polohou, geografickými oblasťami a celou organizáciou.

Prehrať video
Prehrať video

13. Automatizujte procesy zverejňovania a zmien

Manuálne procesy zverejňovania a zmeny môžu viesť k oneskoreniam návrhu projektu a chybám vo výrobe. Vault Professional dáva návrhárskym tímom na výber štandardné alebo konfigurovateľné procesy na správu  zverejnenia objednávok a inžinierskych zmien, ktoré im pomôžu vyhnúť sa nákladným chybám a odstrániť prekážky.

Potrebujete poradiť alebo máte otázky?

S radosťou vám poradíme, pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, PDM, PLM, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter