Zmeny pri licenciách Fusion 360

Prinášame Vám prehľad zmien pri licenciách Fusion a ich rozšíreniach.

O čo ide?

Autodesk Fusion počas prvých 10 rokov výrazne dozrel a len v minulom roku priniesol významné aktualizácie, ktoré zahŕňajú funkcie ako sú konfigurácie, knižnice spojovacích prvkov, automatizované modelovanie, pokročilé funkcie geometrie a neustále zlepšovanie dráhy nástroja. Oznámené zmeny vyvažujú ceny tak, aby boli v súlade s hodnotou, poskytujú jedinečné výhody existujúcim zákazníkom a umožňujú nám byť lídrom s Autodesk Fusion ako priemyselným cloudom pre výrobu.

Aké sú zmeny pri licenciách Fusion 360?

  • Fusion 360 bude premenovaný na Autodesk Fusion™️. „360“ sa vynechá zo všetkých miest. Pomôže nám to konvergovať na „Jeden priemyselný cloud, jedna značka“: Autodesk Fusion™️.
  • Cena za 1-ročnú licenciu sa navyšuje z 480,- € na 625,-€ bez DPH z dôvodu, že Autodesk Fusion predstavuje obrovskú hodnotu s neustálym zdokonaľovaním schopností. Vývoj produktu bude pokračovať v aktualizácii a vylepšovaní Autodesk Fusion rovnako ako za posledných 10 rokov. 

Ako sa to týka stávajúcich zákazníkov?

Zákazníci, ktorí si zakúpili softvér Autodesk Fusion 360 pred dátumom 1.2.2024, budú mať na svoje licencie aplikovaný tzv. Price lock. Tento Price lock bude trvať až do februára 2027 a licencie bude možné obnoviť za pôvodnú cenu, a to 430,-€ bez DPH na 1-rok.

Zmeny pri rozšíreniach (Fusion Extensions)

Pri Fusion Extensions sú zmeny v konsolidácií, názve a cene.

8 rozšírení je skonsolidovaných na 5 rozšírení. Pomáha to zjednodušiť a pridať hodnotu portfóliu.

  • Generative Design Extension už nie je na predaj a súvisiace funkcie sú migrované do Autodesk Fusion Simulation Extension.
  • Rozšírenia Additive Build a Nesting & Fabrication už nie sú na predaj a ich súvisiace funkcie sú migrované na nové rozšírenie Autodesk Fusion Manufacturing Extension (predtým predávané ako Machining Extension).
  • Product Design Extension sa mení na Autodesk Fusion Design Extension.
  • Pri rozšíreniach Autodesk Fusion Manage Extension alebo rozšírení Autodesk Fusion Signal Integrity Extension nie sú žiadne zmeny.
  • Rozšírenia majú z názvov značiek odstránené „360“ a „-“.
  • Ceny za jednotlivé rozšírenia sú upravené. Ak mate záujem sa informovať o cenách alebo o prenájom niektorého z rozšírení, kontaktujte M&P

Zmeny pri sadách Fusion Extensions. (Persona offerings)

Zmeny sa tiež týkajú balíkov rozšírení Fusion.

-“Fusion 360 for Product design” mení názov na “Fusion for Design

-“Fusion 360 for Manufacturing” mení názov na “Fusion for Manufacturing

  • Fusion for Design: s konsolidáciou rozšírenia Generative Design Extension do rozšírenia Simulation budú mať teraz títo používatelia úplný prístup k tomuto typu štúdie.
  • Fusion for Manufacturing: Od 7. februára 2024 už nie je súčasťou tohto balíka rozšírenia Design Extension a Manage Extension. Zloženie bude pozostávať z Autodesk Fusion a Manufacturing Extension.

Novinky

Promo AutoCAD

Využite Promo na nové licencie! Ušetrite na licenciách 20% na: AutoCAD LT/ LT for Mac

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter