Sady Fusion 360 + Fusion Extensions

Autodesk predstavil nové sady produktov pod názvom Fusion for Manufacturing a Fusion for Product design. Cenovo zvýhodnené sady obsahujú 3D CAD/CAM nástroje rodiny Fusion 360 a jeho rozšírení určené pre profesionálnych konštruktérov.

AUTODESK Fusion 360 for Manufacturing

Zlepšite bezproblémový prístup k pokročilému dizajnu a výrobnej technológii, kvalitu produktu a skrátenie doby uvedenia na trh. Vďaka tejto sade získate všetky potrebné nástroje pre pokročilý návrh výrobku a jeho následnú výrobu pomocou hybridných technológií. (obrábaním aj aditívne)

Čo obsahuje sada Fusion for Manufacturing ?

Sada Fusion for Manufacturing obsahuje základný Fusion 360 a rozšírenia:

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Machining Extension

zjednodušuje vaše CAM programovanie a umožňuje vám lepšie využívať vaše CNC stroje a vyrábať kvalitnejšie diely.

Nesting & Fabrication Extension

vrátane multi-sheet nestingu, nastavení/dráhy nástroja a vytvárania NC kódu, prispôsobiteľných správ a automatickej detekcie materiálu, hrúbky a množstva dielov.

Additive build Extension

vám umožňuje odomknúť ďalšie technológie aditívnej výroby vo Fusion 360 pomocou strojov s kovovým práškovým lôžkom na výrobu ľahších, silnejších a výkonnejších dielov, pričom sa zníži plytvanie materiálom a náklady.

Manage Extension

Automatizácia číslovania. Riadenie zmenových a schvaľovacích procesov.

Cena za Fusion for Manufacturing

Pri osobitnom zakúpení Fusion 360 a jednotlivých rozšírení by sa cena vyšplhala na  5.650,- €/rok  (bez DPH). Sada Fusion for Manufacturing je v cene 2.510,- €/rok (bez DPH) čo je asi o 55% výhodnejšie.

AUTODESK Fusion 360 for Product design

Sústreďte sa viac na funkciu a estetiku vášho produktu s použitím špecializovaných nástrojov, ktoré zlepšujú modelovanie, efektívnosť a možnosti úprav.

Čo obsahuje sada Fusion for Product design

Sada Fusion for Product Design obsahuje základný Fusion 360 a rozšírenia:

Product Design Extension

sada pokročilých nástrojov 3D navrhovania a modelovania, ktoré umožňujú automatizovaný prístup k vytváraniu komplexných návrhov produktov.

Simulation Extension

je súbor typov simulačných štúdií, ktoré vám pomôžu zistiť, či je možné vyrobiť váš 3D návrh alebo ako môže fungovať v podmienkach skutočného života predtým, ako čokoľvek vyrobíte.

Manage Extension

Automatizácia číslovania. Riadenie zmenových a schvaľovacích procesov.

Cena za Fusion for Product Design

Pri osobitnom zakúpení Fusion 360 a jednotlivých rozšírení by sa cena vyšplhala na 2.830,- €/rok (bez DPH). Sada Fusion for Product design je v cene 1.930,- €/rok (bez DPH) čo je asi o 30% výhodnejšie.

Novinky z AutoCADu

Novinky v AutoCAD 2025

Čo je nové v AutoCAD 2025?     Novinky, vylepšenia, opravy… „Autodesk sa zaviazal vytvoriť

Akcia na 3DCONNEXION

Akcia na produkty 3DCONNEXION Akcia platí len do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. 1. 3D

Potrebujete poradiť?

S radosťou vám pripravíme špecifickú ponuku, či už potrebujete pomoc v oblasti BIM, CAM, CAD, 3D tlače, IT, konštrukčných prác, alebo s nákupom hardvéru či softvéru.

O nás

Firma bola zapísaná do Obchodného registra 28.7.1992 po transformácii z obchodného združenia, ktoré pôsobilo na trhu od roku 1989. Od 17. augusta 1998 má spoločnosť zaregistrovanú ochrannú známku.

© Map.sk copyright 2019

Buďte na dosah

Hľadáte viac informácií?
Radi Vám pomôžeme

KONTAKTUJTE NÁS
Buďte na dosah

Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.

CHcem newsletter